0
 • Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy na onlinowe spotkanie Mieszkanicznika Berlin i Gorzów Wielkopolski.
Data: poniedziałek, 25.01.2021 godz. 19:00
Temat: Jak radzicie sobie z pandemią/lockdownem i jakie w związku z tym macie potrzeby, w których możemy Wam pomóc?

O CZYM BĘDZIE?

Jako Stowarzyszenie mamy MOC! Nasza moc wynika z tego, że jesteśmy grupą ludzi, którzy mają różne doświadczenia, a zarazem wspólny mianownik. Jeśli się podzielimy naszymi doświadczeniami niekoniecznie związanymi z nieruchomościami, problemami to wspólnie będziemy mogli wypracować rozwiązania i zaprosić specjalistów, którzy pomogą nam je wdrożyć w życie.

Wracamy do comiesięcznych spotkań w Berlinie/Gorzowie Wielkopolskim w ramach, których będziemy realizować wyżej wymieniony plan. Na początku online, a później stacjonarnych.

Najbliższe spotkanie ma na celu poznanie Waszych potrzeb i oczekiwań oraz wymianę między osobami działającymi w branży nieruchomości, w branżach pokrewnych lub związanych z nieruchomościami z podobnymi osobami działającymi w Polsce oraz w krajach, w których mamy oddziały jak np. Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Australia, USA. Jedyna okazja aby poznać osoby z podobnymi problemami ale innymi doświadczeniami i pomysłami na przyszłość. Również poznać najlepszych specjalistów i zdobyć do nich kontakty. Możesz korzystać z ich wiedzy jak sobie radzą z obecnymi problemami i wyzwaniami związanymi z lockdownem i pandemią. Poznasz też osoby dzięki którym możesz inwestować między narodowo czy też znaleźć sprawdzone i pewne osoby, które zaopiekują się Twoją nieruchomością tak abyś miał dobry zwrot i spokojną głowę lub pomogą Ci zrobić to samodzielnie ale tak jak należy.

Bądź na spotkaniu, bo tylko tak możesz zdecydować, który ze światowych specjalistów będzie prelegentem najbliższych spotkań i jakie będzie poruszał tematy.

Niezależnie czy masz związek z nieruchomościami czy nie. Czy sprzątasz nieruchomości, robisz im zdjęcia, home staging, remontujesz, malujesz, sprzedajesz, flipujesz, podnajmujesz, inwestujesz czy dopiero myślisz o nich lub w ich kontekście czy też szukasz specjalisty z ww. dziedzin... to spotkanie jest dla Ciebie!

AGENDA

 • 19:00 Wstęp - informacje o Stowarzyszeniu Mieszkanicznik
 • 19:30 Networking
  - poznanie uczestników i ich potrzeb
  - wymiana doświadczeń, wyzwań, problemów i pomysłów na ich rozwiązania
  - wspólne pomysły na najbliższe spotkania
  - wielka wymiana kontaktów
 • 21:00 zakończenie
 • Dla chętnych after party online!

REJESTRACJA

https://crm.mieszkanicznik.org.pl/wydarzenie?id=632

Bez dodatkowych opłat - dla wszystkich 🙂

Organizatorzy i moderujący

Dariusz Lockau - Lider oddziału Stowarzyszenia "Mieszkanicznik"

Tomasz Burcon zwany Burçon - lider ds. rozwoju oddziałów "Mieszkanicznika"

 

Więcej o Stowarzyszeniu:
https://mieszkanicznik.org.pl/

 

Zapraszamy serdecznie!

Załoga berlińskiego i gorzowskiego Oddziału Mieszkanicznika
berlin@mieszkanicznik.org.pl
gorzow@mieszkanicznik.org.pl

Oceń ten wpis
X