0
  • Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Mieszkanicznika Berlin i Gorzów Wielkopolski.
O czym będzie?
W tym miesiącu porozmawiamy o różnicach w opodatkowaniu najmu w Polsce i Niemczech.

REJESTRACJA

Link do rejestracji: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/event/register/?id=659&reset=1
Rejestracja dla członków stowarzyszenia jest dostępna po zalogowaniu na naszej stronie, a następnie przejściu do kalendarza wydarzeń.

Prelegenci

Karol Czyszek

Od 11 lat współtworzy rodzinne Biuro rachunkowe obsługujące w sumie kilkuset klientów w trzech lokalizacjach. Od 4 lat specjalizuje się rozliczaniem osób zarabiających na rynku nieruchomości optymalizując struktury przepływu kapitału oraz minimalizując negatywny efekt podatkowy.

Dariusz Lockau,

W stowarzyszeniu od 2018 roku. Właściciel największego w Niemczech biura księgowego dla Polskich przedsiębiorców, 0700 KSIEGOWY GmbH. Na rynku Niemieckim działa od 1999 roku. Jego główną misją jest wspieranie i doradzanie Polskim przedsiębiorcom stawiającym pierwsze kroki na rynku niemieckim i aktywnym uczestnictwie w rozwoju ich firm. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i kontakty na licznych szkoleniach i kongresach. Współwłaściciel licznych spółek w Polsce, w Niemczech i w Anglii, zajmujących się księgowością Polskich i Niemieckich firm jak i ich rejestracją na terenie Niemiec. Zajmuje się także wynajmem powierzchni biurowych, jak i biur wirtualnych pod działalność gospodarczą na terenie Niemiec. Od 2016 roku systematycznie inwestuje w nieruchomości na terenie Polski w Gorzowie Wielkopolskim.

AGENDA

  • 18:00 Wstęp - informacje o Stowarzyszeniu Mieszkanicznik
  • 18:15 Prelekcja "Różnice w opodatkowaniu najmu w Polsce i w Niemczech"
  • 19:30 Networking
  • 20:00 zakończenie

CZAS

14.04.2021 godz.: 18:00-20:00

MIEJSCE

Własny dom, ekrany Waszych monitorów.
Z uwagi na Wasze zdrowie i bezpieczeństwo oraz stosując się do zaleceń, spotkanie odbędzie się za pośrednictwem aplikacji ZOOM. (link do pokoju zostanie przesłany w dniu wydarzenia).

 

Zapraszamy serdecznie!

Załoga berlińskiego i gorzowskiego Oddziału Mieszkanicznika

Dariusz Lockau
Lider Mieszkanicznika w Berlinie i Gorzowie Wielkopolskim
berlin@mieszkanicznik.org.pl
gorzow@mieszkaniczni.org.pl

Oceń ten wpis
X