• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na pierwsze po przerwie spotkanie oddziału Mieszkanicznika w Sydney!
Spotkanie odbędzie się online w środę 27.01.2021 o godz. 19:00 czasu w Sydney (w Polsce będzie to środa 27.01. godz. 9:00).
Wasze potrzeby około nieruchomościowe to temat spotkanie online, a ich zaspokojenie to temat następnych spotkań. 

INFORMACJE  O  SPOTKANIU

Rejestracja na spotkanie: http://bit.ly/35HVBKQ

Mamy nowego lidera oddziału "Mieszkanicznika" w Sydney!
Nina Mężyk działa z powodzeniem w Australii i specjalizuje się w podnajmie. Z tej okazji wracamy do comiesięcznych spotkań. Na początku online, a później stacjonarnych.

Najbliższe spotkanie ma na celu poznanie Waszych potrzeb i oczekiwań oraz wymianę między osobami działającymi w Australii w branży nieruchomości lub w branżach pokrewnych lub związanych z nieruchomościami z podobnymi osobami działającymi w Polsce oraz w krajach, w których mamy oddziały jak np. Anglia, Irlandia, Niemcy, USA. Jedyna okazja aby poznać najlepszych specjalistów i zdobyć do nich kontakty. Możesz korzystać z ich wiedzy lub inwestować między narodowo czy też znaleźć sprawdzone i pewne osoby, które zaopiekują się Twoją nieruchomością tak abyś miał dobry zwrot i spokojną głowę lub pomogą Ci zrobić to samodzielnie ale tak jak należy.

Bądź na spotkaniu, bo tylko tak możesz zdecydować, który ze światowych specjalistów będzie prelegentem najbliższych spotkań i jakie będzie poruszał tematy.

Niezależnie czy sprzątasz nieruchomości, robisz im zdjęcia, home staging, remontujesz, malujesz, sprzedajesz, flipujesz, podnajmujesz, inwestujesz czy dopiero myślisz o nich lub w ich kontekście czy też szukasz specjalisty z ww. dziedzin... to spotkanie jest dla Ciebie!

AGENDA  SPOTKANIA

  • 19:00 Wstęp - informacje o Stowarzyszeniu Mieszkanicznik
  • 19:30 Networking (poznanie uczestników i ich potrzeb, wspólne pomysły na najbliższe spotkania, wielka wymiana kontaktów)
  • 21:00 zakończenie
  • Dla chętnych after party online!

ORGANIZTORZY

Organizator: Nina Mężyk - Lider oddziału Stowarzyszenia "Mieszkanicznik" w Sydney

Prowadzący: Tomasz Burcon zwany Burçon - Lider ds. rozwoju Stowarzyszenia "Mieszkanicznik"

więcej o Tomaszu: https://burcon.pl/o-mnie/

Gościnnie na początku spotkania odwiedzi nas Jacek Kusiak - Prezes Stowarzyszenia "Mieszkanicznik"

Więcej o Stowarzyszeniu:
https://mieszkanicznik.org.pl/

Zapraszamy serdecznie

X