0
  • Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Mieszkanicznika Berlin i Gorzów Wielkopolski, które odbędzie się ONLINE, w poniedziałek 8.03.2021 od godz. 19:00.

REJESTRACJA NA SZKOLENIE 

Rejestracja na szkolenie jest możliwa poprzez uzupełnienie formularza na stronie: http://bit.ly/3b4Rmw3

O CZYM BĘDZIE?

Na wykładzie dowiesz się, jakie są możliwości dziedziczenia przewidziane przez polskie prawo - zasady ogólne, czyli kto po kim nie dziedziczy jak nic nie zrobisz, testamenty własnoręczne, testament notarialny, zapis windykacyjny, co kiedy i jak można zmienić, jeśli się rozmyślę, kiedy trzeba przeprowadzić postępowanie spadkowe itp.

PRELEGENTKA

Monika Balińska
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, przedsiębiorca, aktywna inwestorka w nieruchomości na wynajem. Nieruchomości zna zarówno ze strony teoretycznej, jak i praktycznej - jako najemca i wynajmujący. Doświadczenie zdobywała w kancelarii notarialnej, prowadziła również wykłady na studiach podyplomowych dla pośredników w obrocie nieruchomościami.

Mieszka, pracuje i inwestuje w Częstochowie. Uwielbia swoją rolę zawodową i chętnie dzielę się wiedzą podczas wykładów, prelekcji oraz na blogu formalnoscinieruchomosci.pl Jest również współautorką książki „Pomysł do wynajęcia 2”

Obszary jej specjalizacji to m.in.: księgi wieczyste oraz inne dokumenty związane z nieruchomościami, sukcesja majątkowa czy podatki w nieruchomościach.

Chcąc, by ta fundamentalna i konieczna do przyswojenia wiedza, jaką dysponuje, rozeszła się jak najbardziej, często uczestniczy w wydarzeniach poświęconych rynkowi nieruchomości. Prowadzi zamknięte oraz otwarte szkolenia dla biur nieruchomości oraz pośredników w obrocie nieruchomościami, warsztaty i szkolenia dla inwestorów w nieruchomości oraz udziela prywatnych konsultacji dla osób zainteresowanych nieruchomościami czy poszukujących wiedzy na temat prawa spadkowego – zarówno na potrzeby biznesowe jak i w życiu prywatnym. Sprawia, że rozjaśnienie zawiłych formalności uspokaja rozmówcę.

Interesuje się nieruchomościami, rozwojem osobistym oraz organizacją czasu – co jest niezbędne będąc mamą trójki dzieci.

NA JAKĄ WIEDZĘ I RADY MOŻESZ LICZYĆ UCZESTNICZĄC W PRELEKCJI?

Przede wszystkim dostaniesz impuls do załatwienia ważnych, rodzinnych i majątkowych spraw odpowiednio wcześniej. Na spokojnie, w atmosferze zaufania i rodzinnego porozumienia. Poznasz zasady dziedziczenia i dowiesz się, jakim odpowiednim testamentem czy zapisem można zrobić to inaczej i co później - jakich formalności i kiedy powinni dopełnić spadkobiercy po śmierci spadkodawcy.

Prelegentka podpowie rozwiązania, pozwalające na uniknięcie sporów pomiędzy spadkobiercami, doradzi jak uniknąć rozproszenia czy zmarnowania majątku przez spadkobierców. Jak wszystko najlepiej odpowiednio wcześnie przygotować w dokumentach, aby rodzinie nie dokładać stresów i problemów jeśli znajdą się w takiej traumatycznej sytuacji jak śmierć bliskiej osoby.
Podczas wykładu dowiesz się, jak zabezpieczyć majątek oraz interesy spadkobierców - zarówno tych, którzy nieruchomościami się interesują i posiadają odpowiednią wiedzę i kompetencję, jak i tych, którzy się na nich nie znają i nie chcą się nimi zajmować. Tak, żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony.
Celem prelegentki jest dać Ci wiedzę, która rozwiąże problemy zanim się one jeszcze pojawią.

AGENDA

  • 19:00 Wstęp - informacje o Stowarzyszeniu Mieszkanicznik
  • 19:15 Prelekcja Monika Balińska "Jak zapisać nieruchomość w spadku?"
  • 20:30 Networking
  • 21:00 zakończenie

CZAS

08.03.2021 godz.: 19:00-21:00

MIEJSCE

Własny dom, ekrany Waszych monitorów.
Z uwagi na Wasze zdrowie i bezpieczeństwo oraz stosując się do zaleceń, spotkanie odbędzie się za pośrednictwem aplikacji ZOOM. (link do pokoju zostanie przesłany w dniu wydarzenia).

 

Zapraszamy serdecznie!

Załoga berlińskiego i gorzowskiego Oddziału Mieszkanicznika
gorzow@mieszkanicznik.org.pl
berlin@mieszkanicznik.org.pl

Oceń ten wpis
X