• Brak produktów w koszyku.

Inne niż wszystkie...

Temat: Rozwój osobisty a pozyskiwanie pomysłów i ich wdrażanie (jeszcze precyzujemy ale w tym kierunku idziemy więcej w postach na Facebooku w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1915110908706682/

Jedyny taki wykład na wybrzeżu!

Jedyne takie spotkanie w Polsce, bo tym razem łączymy spotkanie ze spotkaniem ASBIRO, uczelni, na której wykłada wielu naszych członków i obecny prelegent, którego właśnie tam miałem okazję poznać osobiście. Czy chciałbyś uczyć się od ludzi pokroju Elona Muska? W najbliższy piątek masz okazję. Przybywa polska wersja człowieka właśnie takiego pokroju. Jacek Kubrak założył pierwszą w Polsce agencję kosmiczną, a sprzęt jego produkcji leci obecnie na Marsa, stworzył SterProjekt, który później sprzedał za 180 mln złotych, obecnie jest częścią Asseco, z wszystkich firm jakie sprzedał uzbierałoby się z pół miliarda złotych jeśli to mało... to powiem, że to świetny człowiek, który chętnie pomaga innym nie dlatego, że musi ale, że chce i może mając przy tym umiejętność przekazywania praktycznej wiedzy. Obecnie jest wielu mówców i nauczycieli lepszych i gorszych lecz mało jest praktyków posiadających tak wielkie doświadczenie i mających chęci, czas oraz umiejętności dzielenia się nim. Do nich właśnie należy Jacek Kubrak.

Już w roku 1998 jego firma miała obrotu 140 - 160 mln zł co jak na tamte czasu było dużym osiągnięciem. Kolejny biznes wprowadził na parkiet giełdy, a dzisiaj zajmuje się technologią kosmiczną Jacek jest twórcą innowacyjnych projektów inwestycyjnych oraz rozwiązań technologicznych. Współpracował z firmami inwestycyjnymi Private Equity oraz Venture Capital. Czy chciałbyś posłuchać co ma do powiedzeniu na temat rozwoju osobistego, tworzeniu pomysłów i ich wdrażaniu? Jeśli tak to...

Spotykamy się już w piątek 18.08.2017 o godz. 17.15

Nie czekajcie i rezerwujcie bilety już teraz. Jak wiecie liczba miejsc na sali jest ograniczona.

Oprócz tego jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób, które zarejestrują się on-line ASBIRO to Alternatywna Szkoła Biznesu i Rozwoju Osobowego, którą założył Kamil Cybulski okrzyknięty najmłodszym milionerem w Polsce.

UWAGA! Bilety on-line można nabyć tylko do czwartku 17 sierpnia do godziny 23:59

MIEJSCE, CZAS Rejestracja i networking rozpocznie się o godz. 17:15, spotkanie punktualnie o godz. 18.00.

Data: 18 sierpnia 2017 (piątek - WYJĄTKOWO)
Rozpoczęcie: o 18.00 (zapisy od 17:15)
Miejsce: Park Naukowo-Technologiczny Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk, sala ABC w budynku C, (parter)
After Party - Hotel Amber, Powstańców Warszawskich 45, 80-152 Gdańsk

KOSZT Członkowie: bezpłatnie Goście: 40 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line) 50 zł cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia Opłatę za spotkanie można zaliczyć na poczet wpisowego jako członka przy rejestracji online w ciągu 24 h po spotkaniu.

REJESTRACJA I ZAKUP BILETU
dotyczy również członków. https://mieszkanicznik54.evenea.pl

AGENDA SPOTKANIA
17:15 - 18:00 Rejestracja i networking
18:00 - 18:15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18:15 - 19:45 Jacek Kubrak
19:45 - 20:15 Przerwa - networking
20:15 - 21:00 Jacek Kubrak
21:00 Afterparty w Hotelu Amber

ZAPROSZENIA
Zaproś znajomych, znajomych znajomych, przedsiębiorców, osoby zainteresowane rozwojem osobistym, właścicieli i przyszłych właścicieli mieszkań na wynajem.

Do zobaczenia!
Lider Mieszkanicznik Pomorze Tomasz Burcon
Tet. 601 611 621
Lider Mieszkanicznik Pomorze
e-mail: gdansk@mieszkanicznik.org.pl
FB Grupa Mieszkanicznik Pomorze

X