• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie wrocławskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się 11 czerwca w godzinach 17.30-19.30 w budynku SEKTOR 3.

Lokalizacja Centrum:
Centrum mieści się na terenie dawnej zajezdni tramwajowej przy ul. Legnickiej 65, na tyle budynku Wrocławskiego Centrum Sportu, Hippiki i Rekreacji (Skateparku),
Dojazd:
Niedaleko Centrum znajduje się przystanek komunikacji miejskiej KWISKA. Dojazd autobusami: 103, 119, 122, 126, 128, 129, 319, 403, E oraz tramwajami: 3, 10, 12, 22, 23.
Parking:
Przed Centrum znajduje się bezpłatny parking, do którego można dojechać wyłącznie od strony ul. Wejherowskiej.

W tym miesiącu zapraszamy Was na spotkanie oraz prezentację, którą poprowadzi Arkadiusz Czuba. Nasz prelegent od 9 lat związany jest z rynkiem ubezpieczeń. Jest założycielem firmy A. Czuba & Wspólnicy Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. http://aczuba.pl/pl/ . Swiadczy kompleksowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb usługi brokerskie w zakresie ubezpieczeń: majątkowych, finansowych, odpowiedzialności cywilnej, ryzyk budowlanych, mienia w transporcie, planów inwestycyjno-oszczędnościowych, na życie... i innych w zależności od potrzeb klienta gwarantując profesjonalną i sprawną obsługę. Posiada bogate doświadczenie, umożliwiające zbudowanie programu w pełni zaspokajającego oczekiwania Klienta. Jest mieszkanicznikiem od początku powstania naszego Stowarzyszenia. Prywatnie jest właścicielem kilku nieruchomości przeznaczonych na wynajem.

Na prelekcji dowiemy się o:

- zabezpieczeniu majątku i ubezpieczeniach
Reasumując tytuł prelekcji: "MIEJ NADZIEJĘ NA NAJLEPSZE , PRZYGOTUJ SIĘ NA NAJGORSZE..."

Oprócz tego jak zwykle: ogłoszenia członkowskie oraz losowanie nagrody spośród osób na spotkaniu. Zatem nie zapomnijcie i już dzisiaj wpiszcie datę 11 czerwca (czwartek) do swojego kalendarza.

Agenda spotkania wygląda następująco:

17.30-17.40 Rejestracja, networking , krótka prezentacja Stowarzyszenia dla nowych osób
17.40-19:25 Prelekcja – Arkadiusz Czuba "Miej nadzieję na najlepsze, przygotuj się na najgorsze".
19:25-19:30 Losowanie nagrody książkowej (dla osób zarejestrowanych przez link poniżej) i zakończenie części oficjalnej.
20:00 -23:00 Cześć nieoficjalna... netłorking - to już w restauracji informacje w mejlu przypominającym.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej.  Członkowie Stowarzyszenia (z opłaconą składką) mają wstęp za 0 zł, pozostałe osoby za wstęp płacą 30 złotych....jeśli opłacą wejście za spotkanie z linka poniżej. (jeśli komuś spodobają się nasze spotkania i zdecyduje się wstąpić w szeregi stowarzyszenia w ciągu 24 h opłata za spotkanie zostanie zaliczona na poczet składki rocznej), zachęcamy do wcześniejszej rejestracji. Płatność pobierane bezpośrednio przed spotkaniem w gotówce będą powiększone do kwoty 35 zł .

Na 2 - 7 dni przed spotkaniem roześlemy mejla przypominającego .. jeśli komuś wypadnie coś ważnego i po zapisaniu nie będzie mógł dotrzeć, proszę o kontakt mejlowy, by nie blokować miejsca innym.

link do rejestracji na spotkanie (11.06.2015 - czwartek):

https://docs.google.com/forms/d/1WTFpu6b7cuxLtJgoLC6skAPAlIcw8P4gnYVqwUhdNkQ/viewform?usp=send_form

PONIŻEJ LINK DO OPŁATY ZA SPOTKANIE DLA TYCH CO NIE SĄ CZŁONKAMI STOWARZYSZENIA LUB NIE PRZEDŁUŻYLI CZŁONKOSTWA

https://secure.transferuj.pl/?h=27807174db0132ce87eac8d01455f49115f6f3f4

i od razu zapiszcie sobie w kalendarzach datę 09.07.2015 będzie to nasze kolejne spotkanie - szczegóły wkrótce

Pozdrawiam,
Kacper Kaczmarek

Lider o.Wrocław Stowarzyszenia Mieszkanicznik
Expert d/s architektury Stowarzyszenia Mieszkanicznik
T. 664 703 553

X