• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie wrocławskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się w czwartek 12 lutego w godzinach 17.00-19.00 w budynku Dom Kultury "Bakara" przy ul. Różana 4-6, 53-227 Wrocław. Mapa dojazdu. 
W tym miesiącu zapraszamy Was na spotkanie oraz prezentację, którą poprowadzi Sylwia Staszewska – Lisiak - radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i osób fizycznych,

ze specjalizacją w zakresie prawa gospodarczego, prawa nieruchomości oraz prawa pracy i sporów zbiorowych. W 1998 r. ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a w 2001 r. – studia podyplomowe z zakresu prawa gospodarczego w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. W latach 1998 – 2004 była członkiem zespołu renomowanej kancelarii A. Bajer i K. Mydłowski Kancelaria Prawnicza Interpret Sp. j. obsługującej największy polski koncern medialny AGORA S.A. Następnie pracowała dla spółek giełdowych, w tym m.in.: dla PKN ORLEN SA i KAREN NOTEBOOK SA.

Poruszany będzie temat związany z sądownictwem arbitrażowym przy Naszym Stowarzyszeniu. Dowiemy się o:
- różnicach pomiędzy sądownictwem arbitrażowym a powszechnym,
- kosztach, szybkości, mediacjach przy postępowaniu arbitrażowym,
- różnicach pomiędzy arbitrem a sędzią oczywiści wszystko pod kątem naszych potencjalnych konfliktów z najemcami.

Reasumując tytuł prelekcji: "Sądownictwo arbitrażowe a sądownictwo powszechne"

Oprócz tego jak zwykle:  ogłoszenia członkowskie oraz losowanie nagrody spośród osób na spotkaniu.

Zatem nie zapomnijcie i już dzisiaj wpiszcie datę 12 lutego (czwartek) do swojego kalendarza.

Agenda spotkania grudniowego wygląda następująco:
17.00-17.15 Rejestracja, networking , krótka prezentacja Stowarzyszenia dla nowych osób
17.15-18:40 Prelekcja – Sylwia Staszewska – Lisiak - "Sądownictwo arbitrażowe a sądownictwo powszechne".
18:40-18:45 Losowanie nagrody i zakończenie części oficjalnej.
19:30 -23:00 Cześć nieoficjalna.. piwko.. netłorking to już w restauracji informacje w mejlu przypominającym.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. (Ułatwia nam to BARDZO organizację spotkania) . Członkowie Stowarzyszenia (z opłaconą składką) mają wstęp za 0zł, pozostałe osoby za wstęp płacą 30 złotych. (jeśli komuś spodobają się nasze spotkania i zdecyduje się wstąpić w szeregi stowarzyszenia w ciągu 24h. opłata za spotkanie zostanie zaliczona na poczet składki rocznej) . Liczba uczestników ze względu na pojemność sali będzie ograniczona , więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji. Płatność pobierana będzie przed spotkaniem. PIERWSZEŃSTWO NA SPOTKANIU BĘDĄ MIEĆ CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA wg listy zgłoszeniowej z linka poniżej.... na 2 dni przed roześlemy mejla przypominającego oraz potwierdzenie o zaklepanym miejscu na sali... jeśli komuś wypadnie coś ważnego i po zapisaniu nie będzie mógł dotrzeć proszę o kontakt mejlowy by nie blokować miejsca innym link do rejestracji na spotkanie lutowe (12.02.2015 - czwartek).

Formularz rejestracyjny 

Pozdrawiam,
Kacper Kaczmarek Lider o.Wrocław Stowarzyszenia Mieszkanicznik
Expert d/s architektury Stowarzyszenia Mieszkanicznik
T. 664 703 553

X