0
  • Brak produktów w koszyku.

W dniu 27.01.2015 odbyło się kolejne spotkanie naszego lokalnego oddziału Mieszkanicznika w Bielsku-Białej. Do klimatycznej karczmy przyszło 9 osób by porozmawiać o nieruchomościach i inwestowaniu. Po przywitaniu się i krótkim wstępie, spotkanie rozpoczęło się od ogólnego przedstawienia naszego Stowarzyszenia nowym osobom, które zjawiły się u nas po raz pierwszy.

Następnie omówione zostały plany naszego oddziału na najbliższy czas włącznie z zaproszeniem zgromadzonych na nasze kolejne spotkanie, na którym gościć będziemy w Bielsku eksperta od kredytów Ronalda Szczepankiewicza. Ronald przygotował dla nas i przedstawi swoją prezentację dotyczącą kwestii wkładu własnego przy zakupie mieszkania.
Dalsza część spotkania przebiegała w bardzo swobodnej atmosferze, a poruszane zostały między innymi tematy home stagingu, wynajmu mieszkań osobom prawnym czy radzenia sobie z niesfornymi lokatorami. Wspólnie wymienialiśmy się również pomysłami mającymi na celu dalszą promocję i rozwój naszego Stowarzyszenia.
Warto zaznaczyć iż po spotkaniu do grona członków naszego Stowarzyszenia i naszego oddziału dołączyły trzy nowe osoby, co nas bardzo cieszy. Z optymizmem i masą pomysłów patrzymy na najbliższą przyszłość i już z niecierpliwością wyczekujemy kolejnego spotkania naszego oddziału.

Łukasz i Aleksandra Ćwik – liderzy oddziału w Bielsku – Białej
Jacek Hańderek – zastępca lidera oddziału w Bielsku – Białej

 

Oceń ten wpis
X