• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Wakacjusze!
Zapraszamy Was na lipcowo-wakacyjne spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Już we wtorek 5 lipca w restauracji „Znajomi Znajomych” przy ul. Wilczej 58 A (sala na pierwszym piętrze, po prawej) w godzinach 18.00-21.00
Mapa dojazdu: http://www.znajomiznajomych.waw.pl/kontakt-2/

Tym razem spotykamy się w nieformalnym otoczeniu i wakacyjnej atmosferze głównie na networking, który podczas naszych regularnych spotkań wydaje się dla niektórych zawsze za krótki :). W związku z formułą spotkania wszyscy, również nie członkowie mają wstęp wolny. 

Zainteresowanych wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Aby uniknąć płatności, podczas wypełniania formularza wszystkich prosimy o zaznaczenie opcji „jestem członkiem” Liczba uczestników ze względu na pojemność sali, którą mamy zarezerwowaną jest ograniczona do ok. 40 osób, ale restauracja jest duża, więc jeśli będzie nas więcej to też się zmieścimy.

https://docs.google.com/forms/d/1vq6_PruHCZRXj_y1fx0VvfVrRMx1mMhTZ0-uhh-ojI8/viewform

Uwaga!!! Przypominamy, że w sierpniu w związku z wakacjami spotkania nie ma. Kolejne regularne spotkanie odbędzie się we wtorek 6 września.

Robert Kuliga, Lider Oddziału w Warszawie

X