• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy!
Zapominalskim przypominamy, że rozpoczęły się już wakacje :) W związku z tym Zapraszamy na wyjątkowe lipcowo-wakacyjne spotkanie warszawskich Mieszkaniczników.

Termin: wtorek 11 lipca, lokalizacja „Znajomi Znajomych” przy ul. Wilcza 58 A (sala na pierwszym piętrze, po prawej) w godzinach 18.30-21.00, a może dłużej jak będą chętni :)

Są wakacje, więc będzie inaczej niż zwykle tzn: nieformalne otoczenie i wakacyjna atmosfera. Tym razem nie będzie prezentacji, a spotykamy się głównie na networking, który podczas naszych regularnych spotkań wydaje się zawsze za krótki. W związku z formułą spotkania wszyscy, również nie członkowie mają wstęp wolny. 

Mapa dojazdu: http://www.znajomiznajomych.waw.pl/kontakt-2/
Zainteresowanych wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Aby uniknąć płatności, podczas wypełniania formularza wszystkich prosimy o zaznaczenie opcji „jestem członkiem” Liczba uczestników ze względu na pojemność sali, którą mamy zarezerwowaną jest ograniczona do ok. 40 osób, ale restauracja jest duża, więc jeśli będzie nas więcej to też się zmieścimy.

Link do formularza rejestracyjnego: http://bit.ly/2tH4vXL

Uwaga!!! Z przykrością zawiadamiamy, że w sierpniu w związku z wakacjami spotkania nie ma :(
Kolejne regularne spotkanie odbędzie się we wtorek 5 września.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga Lider oddziału w Warszawie

X