• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy !

Pod angielskim terminem Home Staging kryje się recepta na dochodowe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Czy przygotowując swoje mieszkanie dla najemców myślicie przede wszystkim o własnych upodobaniach, czy o tym, by podobały się jak największej liczbie osób, za najwyższą cenę? Home Staging skupia się na wyeksponowaniu wszystkich zalet nieruchomości tak, by potencjalne wady nie były istotne. Za usługą Home Stagingu przemawiają liczby. Czas sprzedaży nieruchomości ulega skróceniu średnio o połowę a wartość nieruchomości rośnie o 10%.

W tym miesiącu nasz prelegent Maria Duszeńko zdradzi techniki, które sprawią, że twoja nieruchomość zyska na wartości i będzie atrakcyjna dla jak największej grupy potencjalnych kupujących bądź najemców. Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem własnej wiedzy z zakresu dobrego przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub najmu zapraszamy na kolejne spotkanie warszawskich Mieszkaniczników.
Spotkanie odbędzie się we wtorek 2 czerwca 2015 w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji). "SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego.
Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Maria Duszeńko
Absolwentka Architektury Wnętrz na Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Dyplom z zakresu Projektowania Wnętrz obroniła z wyróżnieniem. Zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych i usługowych oraz prowadzeniem usług z zakresu Home Stagingu. Prowadzi firmę Home Doctors.

Zakres prezentacji:
* Czym jest Home Staging i jakie usługi obejmuje?
* Na co należy zwrócić uwagę przygotowując nieruchomość do sprzedaży lub najmu.
* Omówienie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości na podstawie ogłoszeń na portalach internetowych.
* Jakie techniki Home Stagingu są najbardziej skuteczne i czy warto w nie inwestować?

Agenda spotkania:
18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-20.30 Maria Duszeńko – Przygotowanie nieruchomości do prezentacji wynajmującym lub kupującym tak, aby podkreślić jej zalety, a nie wady.
20.30-21.00 Networking

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym.
iczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!! Wśród wszystkich osób, które do dnia 2 czerwca do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Anna Bryzek Zastępca Lidera oddziału warszawskiego

X