• Brak produktów w koszyku.

Relacja z 30. spotkania Stowarzyszenia Mieszkanicznik Toruń-Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie)  z dnia 13.03.2018
Temat: Budowanie zdolności kredytowej przy inwestowaniu w nieruchomości.
Na ostatnim spotkaniu Mieszkanicznika rozmawialiśmy o wspomaganiu się zdolnością kredytową przy inwestowaniu nieruchomości. Przeanalizowaliśmy jakie są korzyści z tego rodzaju lewarowanie się przy biznesie. Nasz gość Ronald Szczepankiewicz autor książki "Tajna broń kredytobiorcy" sprawnie przeprowadził nas przez poszczególne aspekty zawierania kredytu hipotecznego. Podpowiedział osobom, które planują szerszą strategię budowanie przychodu pasywnego w oparciu o finansowanie pochodzące z kredytu. Ronald podpowiedział, jak zaplanować branie kredytu, aby jak najdłużej móc lewarować się taką formą  finansowania. Pokazał możliwe strategie, które można zastosować. Podkreślił jakie zawody są szczególnie lubiane przez banki, a jakie cieszą się zdecydowanie mniejszą sympatią. Ronald obalił parę mitów związanych z pracą na etat i samozatrudnieniem. Wspomniał również o kredytach inwestycyjnych. Ronald podkreślił na co powinniśmy zwrócić uwagę zawierając kredyt i jakie rzeczy są mniej istotne. Wierzymy, że wiedza przekazana przez prelegenta zaoszczędzi setki waszych złotych.
Jeśli potrzebujesz kontakt do sprawdzonego doradcy kredytowego rekomendujemy skorzystanie z usług firmy RM kredyty. Przy pierwszym kontakcie powołaj się na Stowarzyszenie Mieszkanicznik. Kontakt znajdziesz na naszej stronie https://mieszkanicznik.org.pl/wspolpraca/partnerzy/.
Jest nam bardzo miło ponieważ na spotkania przyjeżdżają osoby z całego województwa: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Grudządz, Brodnica itd. Serdecznie zapraszamy.
Z uwagi na duże zainteresowanie spotkaniami i kwestie logistyczno-organizacyjne, na dzień przed oficjalnym spotkaniem zamykana jest rejestracja internetowa na spotkanie przez formularz. Płatność za spotkanie jest wówczas możliwa jedynie w dniu spotkania w formie gotówki. Obecnie koszt spotkania w dniu wydarzenia to 20 zł dla osób zrzeszonych oraz 40 zł dla osób niezrzeszonych. Od września 2018 opłata do osób niezrzeszonych, opłata ta będzie wynosić 40 zł lub w dniu wydarzenia 80 zł.
-----
Kolejne spotkanie Mieszkanicznika Toruń-Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie) odbędzie się już 10.04.2018 ? oto link do rejestracji na spotkanie: https://bit.ly/2HhtcOk
Oto link na spotkania na facebooku: https://bit.ly/2Jp3sjE
Gościem specjalnym będzie rzeczoznawca majątkowy Tomasz Ostojski, który opowie nam o analizie oraz szacowaniu wartości nieruchomości oraz o pułapkach z tym związanych.
Spotkania są dostępne dla wszystkich.
 
Zapraszam serdecznie,
Lider Oddziału w Toruniu
Martyna Szczawińska
Tel do biura 782-345-669
torun@mieszkanicznik.org.pl

X