PARTNER ZŁOTY STOWARZYSZENIA

Bricoman  to  sieć sklepów-składów remontowo-budowlanych oferujących produkty do budowy, remontu domu i wykończenia mieszkania w konkurencyjnych cenach. Jesteś fachowcem lub lubisz majsterkować kupisz u nas w dobrej cenie znane marki narzędzi i elektronarzędzi.
Zapraszamy do sklepu, gdzie profesjonalni doradcy pomogą Ci w wyborze odpowiednich drzwi, okien, płytek, farb, artykułów hydraulicznych, elektrycznych, metalowych a także innych niezbędnych materiałów remontowo-budowlanych.
Informacja o rabatach dla członków stowarzyszenia
https://www.bricoman.pl

PARTNER ZŁOTY STOWARZYSZENIA

Centrum IKEA dla Firm to miejsce w środku Warszawy, które stworzono, aby wspierać Twój biznes.

Poniżej znajdują się wartości, które uzyska członek Mieszkanicznika zostając Klientem Centrum IKEA dla Firm:
1. Bezpłatna aranżacja przestrzeni wykonywana przez projektanta wnętrz (nawet dla Klientów bez działalności, która w sklepie jest płatna).
2. Opiekę i wsparcie Doradcy Klienta Biznesowego przez cały okres zamówieniowy.
3. Darmową przestrzeń do co-workingu w przestrzeni Centrum IKEA dla Firm.
4. Płatność leasingiem - jako w jedynej placówce IKEA w Polsce.
5. Możliwość skorzystania z darmowych warsztatów w Centrum IKEA dla Firm.
6. Darmową rezerwację salki konferencyjnej.

Po szczegóły zapraszamy na www.ikea.pl/centrum 

Kontakt dla członków stowarzyszenia

Dodatkowo przedstawiamy:
Specjalną ofertę dla Przedsiębiorców na skorzystanie z leasingu w Centrum IKEA dla Firm

 

PARTNERZY AKTYWNI I WSPIERAJĄCY

 

 


GRUPA ARCHE powstała poprzez rozwój firmy deweloperskiej Arche, która od 1991 roku świadczy profesjonalne usługi deweloperskie. Przez ten czas powstało wiele ciekawych projektów i inwestycji. Wśród najlepszych realizacji znajdują się między innymi: Osiedle Albatrosów na Ursynowie, Osiedle Woronicza na Mokotowie, Osiedle Łamana we Włochach, Villa Vogla na Wilanowie, Osiedle Postępu 10 na Mokotowie w Warszawie oraz Osiedle Wybickiego w Ząbkach, wieloetapowe Osiedle Bema w Piasecznie, Osiedle Tobaco Park w Łodzi i wiele innych na terenie Warszawy i okolic. Łącznie wybudowano ponad 6 500 domów i mieszkań.
Do Grupy Arche należy również 12 hoteli. Hotele historyczne: Pałac i Folwark Łochów, Hotel Tobaco w Łodzi, Zamek Janów Podlaski, Koszary Góra Kalwaria oraz Hotel Puławska Residence w Warszawie, Arche Hotele w Częstochowie, Warszawie, Lublinie i Siedlcach, Arche Residence w Łodzi. Poza działalnością deweloperską i hotelową Grupa Arche zarządza siecią barów Kuchnia za Ścianą w Warszawie oraz Parkiem Handlowym w Siedlcach. Łączymy sprzeczności. Ufamy wszystkim. Zmieniamy siebie. Dowiedz się więcej: www.arche.pl,

Piotr Hryniewicz jest inwestorem i trenerem, który pod wpływem książek Roberta Kiyosaki osiągnął wolność finansową w 2008 roku. Od tego czasu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z inwestowaniem w nieruchomości. W ramach projektu Edukacja Inwestowania w Nieruchomości cyklicznie organizuje Praktyczne Seminaria Inwestowania w Nieruchomości, podczas których przekazuje wiedzę najwyższej jakości opartą na wieloletniej praktyce. Po szkoleniu jego Absolwenci otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza wsparcia poseminaryjnego, w ramach, którego organizowane są:
- Spotkania on-line - comiesięczne spotkania Absolwentów z całej Polski, które odbywają się pod hasłem "Zarabiaj na nieruchomościach zamiast szukać wymówek",
- Zjazdy Absolwentów - odbywające się, co kwartał trzydniowe spotkania dla aktywnych inwestorów, połączone z wykładami ekspertów (doradców podatkowych, prawników, doradców kredytowych itp.),
- Klub Inwestora (Inwestycje Hryniewicz.pl) - zamknięta grupa inwestycyjna, w której Piotr daje możliwość swoim Absolwentom współinwestowania razem z nim w poznańskie nieruchomości.

Praktyczne Seminarium Inwestowania w Nieruchomości to nie tylko szkolenie - to recepta na sukces dla każdego początkującego adepta sztuki inwestowania w nieruchomości pod czujnym okiem aktywnego inwestora. Przekonaj się na własnej skórze, jak wartościowe jest to Seminarium i ogrom oferowanego wsparcia. Weź udział w najbliższym szkoleniu, którego termin znajdziesz na stronie www.edukacjainwestowania.pl i zacznij zarabiać na nieruchomościach, zamiast szukać wymówek!k-investments

Firma K-Investments została założona w 2002 roku przez Jacka Kusiaka i wspólników, by ułatwić inwestorom działającym w branży nieruchomości wymianę informacji, dzielenie się wiedzą oraz dotarcie do specjalistów takich dziedzin jak:

1. Remonty nieruchomości - projekty i wykonanie
2. Szafy i meble - projekty i wykonanie
3. Kuchnie - projekty i wykonanie
4. Tarasy drewniane - projekty i wykonanie
5. Home staging i architekci - projekty i wykonanie
6. Zarzadzanie najmem - consulting
7. 
i wielu innych

Jeżeli poszukujesz tych usług... 
DOBRZE TRAFIŁEŚ/AŚ!
Dysponujemy zespołem fachowców z ponad 20-to letnim doświadczeniem, potrafiących sprostać każdemu zleceniu. Naszą przewagą na rynku jest skupianie w jednym miejscu specjalistów, jakich codziennie potrzebują inwestorzy w branży nieruchomości. Wiemy, że tego typu usługi są niezbędne każdego dnia, gdyż ciągły nadzór naszych inwestycji jest nieodzowny w ich stabilnym funkcjonowaniu.

Dlatego też kolejnym atutem firmy jest chęć współpracy długofalowej, dzięki czemu uzyskujecie Państwo specjalistów, których znacie i wiecie czego można od nich oczekiwać. Zapraszamy do współpracy z nami.Dzięki Mzuri Investments możesz wygodnie i efektywnie inwestować w mieszkania na wynajem. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie inwestycji ? pomagamy dobrać odpowiednią strategię inwestowania, wyszukujemy okazyjne oferty, często reprezentujemy klientów w procesie zakupu oraz przy związanych z nim formalnościach. Jak dotąd zrealizowaliśmy już ponad 1000 transakcji.
https://mzuri.pl/dla-inwestora/inwestycje-indywidualne/2014_07_08 logo biale BIURO RACHUNKOWE WYNAJMISTRZ.PL
Znamy się na księgowości. A do tego znamy się na nieruchomościach. Sami jesteśmy aktywnymi inwestorami na rynku nieruchomości. Z tego powodu stworzyliśmy biuro rachunkowe wyspecjalizowane w rozliczaniu najmu, podnajmu, handlu nieruchomościami i najmu krótkoterminowego. Zdejmiemy z Ciebie ciężar rozliczania Twoich nieruchomości, a także Twojej firmy zajmującej się nieruchomościami, jeśli ją prowadzisz (albo chcesz prowadzić).
Obsługujemy m.in.: osoby fizyczne, działalności gospodarcze i spółki prawa handlowego. Pomożemy Ci także w założeniu działalności gospodarczej, spółki oraz rejestracji VAT.
Oferujemy pełen zakres usług księgowych. Te jednak oferuje każde biuro rachunkowe. My łączymy usługi księgowe na najwyższym poziomie ze znajomością i pasją do branży, w której działają nasi Klienci. Zdziwisz się, ale mamy zasadę, że nie obsługujemy klientów z innych branż (mimo tego, że się do nas zgłaszają ;-).
Dowiedz się więcej na: https://biuro.wynajmistrz.pl/


  Portal www.investments4you.biz został stworzony celem połączenia w internecie w jednym miejscu inwestorów, inwestycji i innych usług oraz produktów na rynku nieruchomości.
Wokół Stowarzyszenia "Mieszkanicznik" aktywnych jest ponad 9000 inwestorów, działamy w 20 regionach i kilku państwach, posiadamy ponad 30 000 nieruchomości. Ten portal umożliwia nam wymianę informacji i prezentację ofert w jednym miejscu dla wszystkich.
Jeżeli posiadasz ofertę dot. rynku nieruchomości, która mogła by znaleźć się na naszym portalu, masz taka możliwość, aby ją tam umieścić. Na stronie WWW jest przycisk "Dodaj ogłoszenie" - tam znajduje się instrukcja, jak to zrobić. Ogłoszenia są promowane na stronie WWW oraz w mediach społecznościowych.
Docieramy portalem i mediami obecnie do ponad 100 000 inwestorów w 23 krajach, więc zachęcam do korzystania.
Z drugiej strony, jeżeli polecisz inwestorów, którzy skorzystają z naszych ofert umieszczonych na portalu to % prowizji należy do Ciebie. Dzielimy się prowizją z Wami.
Życzymy tylko zyskownych inwestycji na rynku nieruchomości. Zespół I4Y.


logo-zainwestowani v2 https://zainwestowani.pl/ to strona dla osób zainteresowanych inwestowaniem w mieszkania, a także patron serii filmów edukacyjnych w obszarze nieruchomości - Mieszkaniowej Pigułki Wiedzy. Znajdziesz tam ciekawe artykuły, filmy, dużą dawkę inspiracji i kursy online związane z nieruchomościami. Z kodem rabatowym "mieszkanicznik" otrzymujesz 10% rabatu na kursy i materiały online dla inwestorów na platformie https://wiedza.zainwestowani.pl/


wiwn640 WIWN.pl Sp. z o.o. Sp.K
to firma prowadzona przez Wojciecha Orzechowskiego organizującego regularne warsztaty inwestowania w nieruchomości w postaci coachingu. Uczestnicy warsztatów są prowadzeni od momentu wyboru nieruchomości, po jej zakup, remont i sprzedaż z minimalnym zyskiem 40 % rocznie.
Więcej na stronie: www.wiwn.pl


Promabi_zarzadzanie_najmem_ost-02 Promabi specjalizuje się w zarządzaniu najmem długoterminowym mieszkań i domów położonych na terenie Krakowa i okolicy.
Dla klientów kupuje, remontuje i urządza mieszkania na wynajem.
Dowiedz się więcej na  www.promabi.pl


4-home-logo 4home, to prężnie i kompleksowo działającą firma, związana z rynkiem nieruchomości.
Nasza specjalizacja, to: wirtualne spacery po nieruchomościach, zarządzanie najmem w imieniu właściciela, home staging. Nasza misja, zrodzona z pasji do nieruchomości jest prosta: profesjonalna i kompleksowa obsługa naszych klientów, za przystępną cenę i z myślą o maksymalizacji zysków klienta.
Osiągamy to poprzez:
-   profesjonalizm w codziennym działaniu,
-    terminowość i dotrzymywanie zobowiązań,
-     przystępne ceny naszych usług,
-    indywidualne podejście do każdego z projektów
Zajmując się nieruchomościami, całym sercem wspieramy dobre praktyki najmu. Polecamy i sami stosujemy jedynie legalne metody. Funkcjonują u nas umowy, kaucje zabezpieczające, optymalizacja podatkowa i wiele innych elementów, cywilizujących rynek najmu. Jesteśmy wiarygodnym i odpowiedzialnym partnerem.
Usługa zarządzania najmem dostępna jest na terenie województwa śląskiego
Spacery wirtualne i home staging ? Śląskie i województwa sąsiednie. W przypadku zleceń w odległych zakątkach kraju - prosimy o kontakt. http://4home.net.pl/


Metr kwadratowy czerwony Firma Metr Kwadratowy działa na rynku od lutego 2016r. Tworzą ją praktycy, którzy prywatnie od sześciu lat inwestują na rynku nieruchomości na wynajem. Główą działalnością firmy jest kompleksowa obsługa inwestora w procesie inwestycji w nieruchomość na wynajem. Obszar działania Toruń. Jeżeli zależy Ci aby Twoje pieniądze na Ciebie zarabiały w nieruchomościach, a obawiasz się np. trudności z wynajęciem lub zakupem mieszkania, długich pustostanów, zniszczeń, które mogą pojawić się w trakcie najmu, czy też nierzetelnego lokatora, który będzie sprawiał trudności - zgłoś się do Metra Kwadratowego.

Odpowiednio przeszkolone osoby pomogą Ci zarówno w zakupie właściwego mieszkania, jego remontu i doposażenia, jak i przy jego opiece podczas wynajmu. Ty nie będziesz musiał już angażować swojego czasu wolnego na sprawy związane z zakupioną nieruchomością!

Metr kwadratowy może Ci pomóc również na wybranych przez Ciebie etapach inwestycyjnych. Do wyboru są zarówno skonkretyzowane usługi, jak i prywatne konsultacje. Istnieje również możliwość zapisania się na indywidualny kurs zakupu mieszkań na wynajem lub kurs bezpiecznego wynajmu. Więcej na www.metrkwadratowy.net oraz https://www.facebook.com/M2Torun/. Firma zrzeszająca zespół najlepszych niezależnych ekspertów w Polsce, którzy specjalizują się w pośrednictwie kredytowym. Podczas wieloletniej działalności na rynku polskim i zagranicznym odbyli tysiące spotkań z klientami, chcącymi inwestować w nieruchomości lub zakupić je na cele mieszkaniowe. Eksperci RM KREDYTY POŚREDNICTWO KREDYTOWE pracują wyłącznie na podstawie rekomendacji
http://www.rmkredyty.pl/


  Przeszukiwarka portali nieruchomości Adradar
Błyskawiczne powiadomienia o okazjach spełniających kryteria inwestora.
Bez duplikatów.
Kod rabatowy MIESZKANICZNIK2018
https://www.adradar.pl/rabat.mieszkanicznik2018


 
Rentier.io jest narzędziem dla inwestorów w nieruchomości na wynajem, które automatyzuje wyszukiwanie i analizę nieruchomości na wynajem (użytkownik analizuje oferty nieruchomości na sprzedaż pod kątem potencjalnego kupna) oraz ułatwia podejmowanie decyzji w zakresie wyboru rentownej nieruchomości. Użytkownik może ustalić kryteria inwestycyjne takie jak lokalizacja, rodzaj nieruchomości, powierzchnia, liczba pokoi, cena, cena za metr, oczekiwane przychody z najmu, minimalne ROI lub ROE ? na tej podstawie Rentier.io monitoruje popularne portale ogłoszeniowe i informuje użytkownika kiedy pojawi się oferta spełniająca jego kryteria. Ponadto użytkownik może samodzielnie dodawać oferty i analizować je na platformie, sprawdzając m.in., ile jest w stanie zarobić na wybranej nieruchomości, jaka będzie średnioroczna stopa zwrotu z wybranej nieruchomości w oparciu o indywidualne założenia (np. horyzont czasowy inwestycji, zakup za gotówkę vs. kredyt, oprocentowanie kredytu, różnego rodzaju koszty i prowizje itp.) oraz ma możliwość łatwego porównania różnych potencjalnych inwestycji między sobą.
Kod rabatowy MIESZKANICZNIK uprawnia do 20% zniżki na wszystkie pakiety. https://rentier.io/


   Cenatorium to warszawska spółka z sektora fintech, dostarczająca aktualnych danych o transakcjach na rynku nieruchomości.
Obecnie Cenatorium dysponuje ponad 4 mln rekordów z cenami transakcyjnymi z całej Polski, które pochodzą ze źródeł publicznych.
Członkowie Stowarzyszenia Mieszkanicznik mogą uzyskać dostęp do Bazy Cen za pośrednictwem dedykowanej Platformy zakupowej.
Link do platformy zakupowej: https://mieszkanicznik.cenatorium.pl

 Na stronie do wyboru jest 17 aglomeracji oraz pakiety:
30 transakcji* /100 wyszukań**,
50 transakcji  /200 wyszukań,
100 transakcji /400 wyszukań.

*Transakcja/Wczytanie Transakcji ? podgląd szczegółów Transakcji na ekranie lub pobranie szczegółów każdej jednej Transakcji do pliku xls;

**Wyszukanie Lokalizacji ? każda zmiana lokalizacji (miejsce to jest oznaczone na mapie w Interfejsie czerwoną pinezką) wraz z określeniem kryteriów wyszukiwania, której rezultatem jest zmiana wyświetlanej grupy Transakcji.   RE/MAX to największa na świecie, międzynarodowa sieć biur nieruchomości założona ponad 45 lat temu. Dzisiaj RE/MAX to ponad 7900 biur, ponad 120 000 agentów obecnych w ponad 100 krajach na świecie.
Franczyzowe biuro nieruchomości RE/MAX to samodzielny biznes prowadzony przy wsparciu solidnego, globalnego giganta! Każde biuro jest niezależne i działa na własny rachunek w ramach sprawdzonego, wiarygodnego i rozpoznawalnego systemu. Jest to jedyna sieć w Polsce, która podpisuje tylko umowy z klauzulą wyłączności, reprezentuje tylko jedną stronę transakcji i od jednej strony (tj. tej, z którą zawarto umowę pośrednictwa) pobiera wynagrodzenie.
Firma RE/MAX kojarzona jest na całym świecie z profesjonalnym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, bardzo wysoką produktywnością i skutecznością działania agentów, a co za tym idzie największą liczbą przeprowadzonych transakcji. Co 30 sekund, na świecie, agent RE/MAX pomaga zadowolonemu klientowi znaleźć jego wymarzone lokum. Od kilkunastu lat, rok w rok, RE/MAX zajmuje 1. miejsce w globalnym rankingu firm w branży nieruchomości. Najwyższe standardy pracy doceniane są przez klientów zarówno prywatnych, jak i biznesowych.
Zapraszamy do odwiedzenia nas na stronie www.remax-polska.pl
Biura, które podjęły współpracę partnerską: lista


 
Pracownia DCODE zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych dla klienta indywidualnego jak i inwestycyjnego.
Specjalizujemy się w obsłudze projektowej Inwestorów na rynku nieruchomości, od konsultacji przed zakupem lokalu, poprzez projekt, dokumentację, wizualizacje 3D, po realizację, zakupy i nadzór inwestorski na budowie.
Zbudowaliśmy bazę stałych klientów, którzy zaufali naszemu ponad 10-letniemu doświadczeniu na realizacjach mieszkań w Łodzi (mamy ekipę remontowo-budowlaną), wiedzy technicznej i budowlanej (inżynierowie architekci z uprawnieniami budowlanymi) i estetyce (absolwenci ASP w Łodzi).
Proponujemy Inwestorom m.in. Projekt Inwestycyjny MINI w 2 tygodnie, z szybkim terminem rozpoczęcia, w atrakcyjnej cenie i całkowicie online.
Więcej na stronie: www.dcode.com.pl


  Fabryka drzwi POLSTAR.
Musimy być godni zaufania, jeśli chcemy, aby powierzono nam produkcję drzwi wejściowych. To one zapewniają poczucie bezpieczeństwa, prywatności i komfortu. Stanowią wizytówkę, witają gości, zachęcają do wejścia. Reprezentują Ciebie ? to kim jesteś i jak wielką wagę przywiązujesz do wyglądu domu.
Wiedząc to wszystko stworzyliśmy fabrykę w woj. świętokrzyskim, www.polstar.pl, która stawia sobie wysokie wymagania dotyczące jakości, właściwości i wzornictwa proponowanych systemów. Produkcja drzwi zewnętrznych odbywa się przy wykorzystaniu najtrwalszych materiałów i nowych technologii. Proponujemy kolekcje wyróżniające się unikatową linią, obecnością delikatnych tłoczeń lub awangardowymi przeszkleniami. Nasza fabryka oddaje w Twoje ręce wyłącznie wysokiej jakości drzwi zewnętrzne-stalowe.
Specjalna oferta dla członków stowarzyszenia


 Guru Group to firma działająca w branży finansowej, będąca członkiem ANG Spółdzielnia, która jest wiodąca firmą na polskim rynku pośrednictwa finansowego. Guru Group od kilkunastu lat świadczy usługi doradztwa w zakresie finansów i nieruchomości. Kompletna wiedza z zakresu kredytów, ale również innych produktów finansowych, pozwala dobrać dla klientów najlepsze rozwiązania. Dzięki najwyższym standardom obsługi, budujemy z klientami długotrwałe relacje oraz zadowolenie ze świadczonych usług. http://www.gurugroup.pl
Założycielem Guru Group jest Krzysztof Iwan, ekspert finansowy z 16-letnim doświadczeniem, od 7 lat członek ANG Spółdzielnia. Znany i ceniony na rynku finansowania nieruchomości, 5 razy pojawił się w roli prelegenta na Kongresie Mieszkanicznika. Wiecej o: Krzysztof Iwan
Prezentacja Partnera: pobierz


 Jarosław Gulewski to deweloper, który swoją pierwszą działkę pod inwestycję deweloperską kupił w 2006 roku, od tamtego czasu realizuje kilka inwestycji deweloperskich jednocześnie ? głównie domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie szeregowej oraz mikro apartamenty.Od kilku lat pomaga osobom, które chcą rozpocząć działalność w branży deweloperskiej organizując kilka razy w roku szkolenie ? Warsztaty Deweloperskie, na których wraz z uczestnikami przechodzi krok po kroku cały proces inwestycyjny przy projektach deweloperskich związanych z budową domów i mieszkań na sprzedaż.
Na warsztatach nauczysz się:
- jaką działkę wybrać i ją bezpiecznie kupić
- na co zwrócić uwagę przy projektowaniu inwestycji budowlanej
- jak sfinansować projekt deweloperski
- jak przeprowadzić proces budowlany
- jak korzystnie sprzedać mieszkania potencjalnym nabywcom
Podczas szkolenia omówimy również aspekty prawne związane z procesem inwestycyjnym ? w tym ustawę deweloperską, rachunki powiernicze, umowy z wykonawcami oraz klientami, gwarancje i rękojmie. Po szkoleniu nie zostaniesz sam, dla uczestników została stworzona grupa na facebooku w celu wzajemnego wsparcia.
Dla członków stowarzyszenia przewidziane są specjalne rabaty, w celu uzyskania kodu rabatowego proszę o kontakt na adres mailowy kontakt@warsztatydeweloperskie.pl lub tel. +48 668 277 773
Więcej informacji na stronie www.warsztatydeweloperskie.pl


   Sim Property jest częścią międzynarodowej firmy Sim Property Group (http://www.simproperty.com/pl/), którą tworzy zespół profesjonalistów z różnych krajów specjalizujących się w obsłudze rynków nieruchomości.
Naszą siedzibą w Polsce jest Kraków. Obecnie jesteśmy również w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Gliwicach.
Od 9 lat specjalizujemy się w zarządzaniu najmem długoterminowym, oferując kompleksową usługę w tym zakresie obejmującą znalezienie najemcy, płacenie rachunków, odbiór i kontrola czynszów, organizowanie napraw i przeglądów technicznych, rozliczenie zaliczek na media, kaucji najemcy, rozliczenie właściciela z podatku.
Zajmujemy się również pośrednictwem w kupnie i sprzedaży nieruchomości.
Nasza wiedza, umiejętności oraz doświadczenie w połączeniu z orientacją na potrzeby klienta pozwalają nam oferować kompleksowe usługi na każdym etapie procesu inwestycyjnego.


Patronat prawny Stowarzyszenia sprawuje kancelaria prawna Staszewska-Lisiak i Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci Spółka partnerska z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 4 lok. 223 www.ssllegal.pl

INFOLINIA - bezpłatne porady prawne dla członków stowarzyszenia Staszewska-Lisiak i Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci Spółka partnerskaHCP charakter działalności:
1. Zajmujemy się krótkoterminowymi inwestycjami na wtórnym rynku nieruchomości.
2. Zarabiamy rewitalizując mieszkania z przeznaczeniem dla różnych segmentów sprzedażowych.
3. Podnosimy wartość nieruchomości poprzez efektywne zarządzanie procesem inwestycyjnym od momentu kupna do sprzedaży.
Dane kontaktowe: Biuro: ul. Okopowa 56, 17p., lok. 82, 01-042 Warszawa
mail: biuro@highcapital.pl tel. +48 570 739 615


   Rent like home

Operator wynajmów krótkoterminowych. Pod swoją opieką ma blisko 500 apartamentów w 5 miastach: Warszawie, Zakopanem, Międzyzdrojach, Wrocławiu i Poznaniu. Na 2020 r. zaplanowane są otwarcia kolejnych oddziałów. Firma ma podpisane także kontrakty na zarządzanie inwestycjami w imieniu deweloperów jako operator całych budynków lub oficjalny partner, rekomendowany klientom nabywającym apartamenty. https://www.rentlikehome.com/


Martyna Szczawińska - jej motto: "Sprawiam, że nieruchomości zyskują na wartości".
Z wykształcenia prawnik, zawodowo jest pasjonatką pięknych wnętrz i niekonwencjonalnych rozwiązań. Jest współautorką książki "Pomysł do wynajęcia 2". Certyfikowany home stager. Od kilku lat inwestuje i pomaga inwestować innym w nieruchomości. Prowadzi firmę Martyna Szczawińska Home Stager, zajmującą się profesjonalnym przygotowaniem mieszkań i domów do sprzedaży i wynajmu (home staging). Dzięki niej, nieruchomości zyskują na wartości. Jest "lekarzem od nieruchomości" : wyszukuje deficyty i stawia diagnozę, tworzy odpowiednią strategie sprzedaży i wynajmu. Angażuje się społecznie.  Jest liderem Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Toruniu. Realizuje wiele szkoleń dla inwestorów z zakresu home stagingu m.in. w Warszawie, Lublinie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Toruniu. Prowadzi projekty home stagingowe na odległość. Ostatnio zwiększyła wartość domu w małej miejscowości o 80.000 zł. Z jej usług korzystają:
Pośrednicy obrotu nieruchomościami
Osoby wynajmujące i sprzedające własne mieszkania i domy
Inwestorzy
Flipperzy
Dołączysz do grona jej klientów? http://www.martynaszczawinska.pl/Zostań Deweloperem to warsztaty deweloperskie realizowane przez Pawła Preisnera ? dewelopera z 15-letnim doświadczeniem oraz prezesa firmy Szklane Tarasy mającej na swoim koncie ponad 1000 sprzedanych mieszkań. Podczas 2-dniowego szkolenia jego uczestnicy zdobywają niezbędną wiedzę pozwalającą na rozpoczęcie własnej działalności na rynku mieszkaniowym. Krok po kroku poznają tajniki deweloperki, od poszukiwania działki, przez finansowanie inwestycji, współpracę z architektami, proces budowlany, optymalizację inwestycyjną, a na przygotowywaniu planu marketingowego oraz sprzedażowego kończąc. Warsztaty Zostań Deweloperem to rzetelna wiedza deweloperska w pigułce! Więcej informacji na stronie: https://zostandeweloperem.pl/warsztaty/


Develocus - Podnajem, zarządzanie, inwestowanie. Jeśli masz mieszkanie na wynajem i chcesz mieć stały czynsz co miesiąc oraz brak problemów, to możemy wynająć je od Ciebie. Jeśli masz kapitał do zainwestowania w nieruchomość na wynajem - również Ci pomożemy, a nawet przeprowadzimy cały proces za Ciebie! Znajdziemy odpowiednią nieruchomość, wynegocjujemy cenę, zajmiemy się remontem i na końcu wynajmiemy ją od Ciebie. Rozwijamy także oddziały w całej Polsce na zasadzie franczyzy, więc możesz dołączyć do naszego zespołu i wspólnie z nami zbudować swój stabilny oraz dochodowy biznes, w oparciu o sprawdzony model podnajmu! https://www.develocus.pl/Basia Domarus
Specjalista od Relacji w Biznesie. 
Kompleksowe zarządzanie najmem długoterminowym.
https://domarus.com.pl/


DOMOVE - Asystent Bezpiecznego Najmu. W naszym internetowym serwisie podpiszesz umowę najmu (do wyboru wersja klasyczna lub innowacyjna, autorska) i zweryfikujesz najemcę. Nasz Asystent Najmu wraz z partnerami strategicznymi (PZU S.A. oraz Alior Bank) oferuje atrakcyjne ubezpieczenie najmu , ubezpieczenie nieruchomości oraz inne produkty dla najmu, a także automatycznie monitoruje prawidłowe wykonywanie zapisów umowy przez najemcę.
DOMOVE powstało z potrzeby rynku, a tworzy je zespół praktyków rynku, programistów, prawników, przedstawicieli środowiska akademickiego oraz instytucji finansowych   https://domove.pl/