0
  • Brak produktów w koszyku.

Targi Mieszkań i domów - strefa Najmu

Posiadasz produkt lub usługę, którą chcesz pokazać światu? Kierujesz swoje produkty lub usługi do branży najmu? Chcesz pozyskać nowy klientów?
Jeśli tak, to bądź z nami i wystaw się na Targach Domów i Mieszkań w specjalnej strefie najmu!
Skorzystaj z 30% rabatu w OFERCIE SPECJALNEJ
na powierzchnię w Strefie Najmu
wyłącznie dla członków i partnerów Stowarzyszenia!

DLACZEGO WARTO SIĘ WYSTAWIĆ JUŻ 10-11.10.2020 NA TARGACH MIESZKAŃ I DOMÓW W WARSZAWIE?

Możesz się pokazać! Kampanie marketingowe Targów Mieszkań i Domów docierają do setek tysięcy ludzi za pośrednictwem takich kanałów jak Google, Facebook, billboardy, citylighty, reklama na ekranach LED, plakaty w autobusach i na ich tylnych powierzchniach, billboardy mobilne, reklamy w metrze i kolejach SKM, stacjach radiowych itp.
Pokaż się w social media – profile naszych imprez targowych obserwują w sumie ponad 72 tysiące osób, którym w trakcie kampanii reklamowej zamieszczane tam reklamy wyświetlają się 2,1 mln razy.
Pokaż swój produkt lub usługę tysiącom osób zainteresowanych najmem mieszkania lub pokoju. Najczęściej są to młodzi ludzie (aż 47 proc. odwiedzających to osoby w wieku 25-34 lata), którzy chcą się usamodzielnić i poszukują swojego pierwszego lokum. Ale nie tylko – są to również osoby nieco starsze z zasobniejszym portfelem, takie, które powiększają rodzinę i w związku z tym zmieniają miejsce zamieszkania. W zdecydowanej większości są to osoby raczej czynne zawodowo i posiadające zdolność kredytową. Korzystają intensywnie z nowych technologii i Internetu – ponad 60 proc. biletów na nasze targi sprzedawanych jest online.
Dotrzyj do odpowiednich ludzi! Przyciągamy odwiedzających kompleksową ofertą – na darmowych wykładach, seminariach i warsztatach można zdobyć unikalną wiedzę, niezbędną przy długotrwałym i skomplikowanym procesie zakupu mieszkania czy zaciąganiu kredytu hipotecznego. Choć gros (ok. 60 proc.) naszych wystawców to deweloperzy mieszkaniowi, swoją ofertę prezentują tu także agencje nieruchomości, banki i pośrednicy finansowi, producenci materiałów wykończeniowych, mebli i artykułów gospodarstwa domowego czy projektanci i architekci wnętrz.
Reklamuj się dłużej! Reklama biorących udział w targach wystawców nie trwa tylko przez dwa dni imprezy – katalog targowy, który wszyscy odwiedzający otrzymują w cenie biletu jest cennym źródłem informacji rynkowych, po które ich właściciele sięgają wielokrotnie jeszcze długo po zakończeniu eventu.
Skorzystaj z 30% rabatu w OFERCIE SPECJALNEJ na powierzchnię w Strefie Najmu wyłącznie dla członków i partnerów Stowarzyszenia!

Organizatorzy

Zainteresowany wystawieniem się na Targach Domów i Mieszkań?

Skorzystaj z 30% rabatu w OFERCIE SPECJALNEJ
na powierzchnię w Strefie Najmu
wyłącznie dla członków i partnerów Stowarzyszenia!

Targi Mieszkań i Domów
EXPO XXI, Warszawa
10-11 października 2020 r.

X