• Brak produktów w koszyku.

Jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów (25 i 26 września, hala EXPO Kraków) będą znakomitą okazją do wyszukania idealnego lokum w szybko kurczącej się ofercie rynku pierwotnego w stolicy Małopolski

 

Co dalej z cenami mieszkań? To pytanie zadają sobie tej jesieni wszyscy, którzy myślą o kupnie nowego lokum. Oferta deweloperów we wszystkich dużych miastach w Polsce kurczy się z niespotykaną dotąd prędkością.  Oprócz popytu konsumpcyjnego umacnia się również popyt inwestycyjny -  wiele osób decyduje się na kupno jednego lub kilku mieszkań pod wynajem lub po prostu jako ochronę kapitału w niepewnych gospodarczo czasach. Na dodatek podaż nowych lokali spada. Przy rosnącym popycie i słabnącej podaży nie mamy więc co liczyć na zapowiadane w Internecie spadki cen!

 

Obserwujemy, że oferta deweloperów bardzo szybko się wyczerpuje, a kolejki klientów oczekujących w biurach sprzedaży to już standard. W tej sytuacji warto pomyśleć o kupnie mieszkania jeszcze tej jesieni, gdyż najbardziej poszukiwane mieszkania z segmentu popularnego – dwupokojowe, o powierzchni 45-60 metrów kwadratowych niezmiennie sprzedają się szybko, zwłaszcza w obliczu zwiększonego zainteresowania zakupami o charakterze inwestycyjnym – komentuje Grzegorz Zieliński, dyrektor Działu Targów w firmie Nowy Adres S.A.

 

Najlepszą okazją do znalezienia wymarzonego „M” będą Targi Mieszkań i Domów w Krakowie, które firma Nowy Adres S.A. organizuje 25 i 26 września w EXPO Kraków (hala Wisła przy ulicy Galicyjskiej 9). W jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z ofertą lokalnego rynku mieszkań i domów. Wśród wystawców dominują deweloperzy (m.in. Frax Bud, Grupa Deweloperska Start, Imperial Capital, Instal Kraków, Inter-Bud Developer, LV Development, Megapolis, Nexity Polska, Nokturn Deweloper, Samm-Bud, Semaco, Super Krak, Urba, Wawel Serwice) i agencje nieruchomości jak Nieruchomości Kurpiel czy Tecnocasa. Nie zabraknie też firm oferujących gotowe domy jak Danwood  czy Mabudo, a firma RO Spain zaprezentuje niezwykłe nieruchomości w Hiszpanii. Na stoiskach doradców finansowych będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych (Credit Space, Konsult, Krakowski Bank Spółdzielczy). Udział w imprezie zapowiedziały też liczne firmy oferujące artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz, a także architekci (Quality Investment, Saniwell i inni). Warto mieć na uwadze także fakt, że wielu wystawców przygotowuje na targi specjalnie promocje, obowiązujące tylko podczas tego wydarzenia. Targi Mieszkań i Domów to także wyjątkowo bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Zakupu i Finansów będzie można w szczegółach zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna do zakupu mieszkania za pomocą kredytu hipotecznego. Wykłady poprowadzą także uznani eksperci prawni, specjaliści od inwestowania w nieruchomości i architekci wnętrz.

 

To nie koniec atrakcji - w tym samym miejscu i czasie co Targi Mieszkań i Domów odbędzie się organizowana przez Grupę MTP unikalna wystawa malarstwa impresjonistów i post-impresjonistów w 3D. To jedyne tego typu wydarzenie w Europie - blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do trójwymiarowej wersji z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Będzie można zobaczyć ożywione obrazy takich klasyków jak Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin czy Vincent Van Gogh (na wystawę obowiązuje osobny bilet).

 

Oczywiście w tych niezwykłych i nieprzewidywalnych czasach zdrowie i bezpieczeństwo uczestników targów pozostaje najwyższym priorytetem. Targi Mieszkań i Domów w Krakowie organizowane są z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Rady Ministrów. W celu zapewnienia jak największego komfortu zarówno zwiedzających, jak i wystawców, organizator wydarzenia przygotował m.in.:

  • Szerokie alejki, które pozwolą uniknąć tłoku i ścisku,
  • Elektroniczną rejestrację wszystkich uczestników targów – zakup biletu możliwy będzie tylko online na stronach targimieszkan.pl oraz www.tobilet.pl

 

 

Targi Mieszkań i Domów

25-26 września 2020 r.

sobota godz. 10:00-17:00, niedziela godz. 10.00-16.00

EXPO Kraków, hala Wisła

  1. Galicyjska 9

Kraków

https://krakow.targimieszkan.pl/

 

 

O organizatorze

 

Nowy Adres S.A. to doświadczony dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości. Flagowym produktem firmy są Targi Mieszkań i Domów, organizowane w największych aglomeracjach Polski - Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Nowy Adres to także największy i najbardziej uznany organizator konferencji o tematyce biznesowo-nieruchomościowej w Polsce. W ponad 30 edycjach konferencji z cyklów „Forum Rynku Nieruchomości”, „Polski Rynek Mieszkaniowy” czy „Biurowce w Polsce” wzięło udział ponad 11000 uczestników. Spółka ma w swoim portfolio nowy cykl konferencji FIRE (Real Estate Marketing Forum), poświęconych marketingowi nieruchomości, a także liczne wydawnictwa poświęcone rynkowi nieruchomości oraz platformy internetowe mieszkaniowi.pl oraz biznesowi.pl. Od 2015 r. Nowy Adres S.A. jest również członkiem wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 

Od 2018 roku Nowy Adres S.A. jest członkiem Grupy Międzynarodowe Targi Poznańskie, największego organizatora targów, konferencji i kongresów w Europie Środkowo-Wschodniej. W skład Grupy MTP wchodzą także m.in. Targi Lublin, wielofunkcyjne obiekty Poznań Congress Center i Arena Poznań, City Marketing oraz dostarczająca nowoczesną zabudowę targową firma IDEA Expo. Najważniejszym członkiem grupy pozostają jednak istniejące od ponad 100 lat Międzynarodowe Targi Poznańskie, najnowocześniejsze w Polsce, profesjonalnie przygotowane tereny targowe, gdzie odbywają się topowe wydarzenia branżowe, goszczące ponad 700 tysięcy odwiedzających rocznie na ponad 100 imprezach targowych.

 

 

Więcej informacji:

Anna Głodowska aglodowska@nowyadres.pl

M: +48 795 550 448

 

Dodaj komentarz

X