• Brak produktów w koszyku.

Miło nam poinformować, ze dodatkowym punktem i atrakcją VII Kongresu Mieszkanicznika będzie wykład interaktywny prowadzony specjalnie dla nas przez jednych z najlepszych w Polsce specjalistów  od networkingu Grzegorza Turniaka i Artura Sójkę. 

Nasi goście za pomocą interaktywnych ćwiczeń pokażą nam m.in. jak skutecznie nawiązywać nowe kontakty i pielegnować te istniejące oraz pokonywać trudności w sztuce zawierania nowych znajomości. Pokażą, jak będąc w Mieszkaniczniku możemy poznać się jeszcze lepiej, nauczyć się dostrzegać swoje potrzeby i obawy oraz mocne i słabe strony.

Wszystko to formie praktycznych ćwiczeń, które zaczną się już od pierwszych minut Waszego uczestnictwa w Kongresie. Nie przegap tej okazji i otwórz się na nowe możliwości dzięki sztuce skutecznego networkingu!

Serdecznie zapraszamy!

 

Grzegorz Turniak
Niestrudzony orędownik wartościowych idei: networkingu, minglingu, zarządzania talentami i karierą. W lutym 2006 roku założył i do grudnia 2012 był prezesem firmy BNI Polska.  Założył i prowadził z partnerami The Top Careers Club. Poprzednio w swojej karierze pełnił m.in. funkcje Prezesa jobpilot Polska, HR Sector Sales Manager - SAP Polska, Managing Director - Neumann Management Institute, Dyrektora Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania.
Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej, certyfikowany konsultant OD ( OD Institute Ohio ), nauczyciel przedsiębiorczości ( Babson College ), oraz certyfikowany coach ICC ( International Coaching Community). W latach 2002-204 Członek Zarządu PSZK, założyciel i Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Grzegorz jest współautorem książek: z Jackiem Santorskim "Alchemia Kariery", z Romanem Wendtem "Profesjonalny networking czyli kontakty które procentują" i z Witoldem Antosiewiczem "Praktyczny poradnik networkingu".

Artur Sójka
Praktyk i trener z zakresu budowania i rozwijania grup networkingowych, nawiązywania nowych kontaktów, pozyskiwania kontraktów biznesowych, a także autoprezentacji i rekomendacji. Od 2007 roku członek BNI. Od 2008 roku prowadził wiele szkoleń networkingowych dla firmy BNI Polska, facylitował m.in. sesje networkingowe dla 800 klientów IBM Polska. Posiada certyfikat I stopnia facilitatacji po kursie Tony Mann’a. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Profesjonalnych Facylitatorów, współtwórcą bydgoskiego Klubu Toastmasters i warszawskich Klubów Toastmasters Leaders i Vistula Toastmasters Leadres. Występował przed ponad 350 osobową publicznością podczas wizyty dr. Ivana Misnera w kwietniu 2013r. w Szkole Głównej Handowej. Wykładał podczas Network Session Lublin i wielu innych. Prowadzi bloga o networkingu www.artursojka.pl

 

X