0
  • Brak produktów w koszyku.

CZAS TRWANIA 106 MINUT

Wspólnie z Ekspertami Mieszkanicznika edukujemy za pomocą webinarów i szkoleń lokalnych oraz informujemy na bieżąco jak radzić sobie z biznesem nieruchomości w obecnie ciężkich sytuacjach

ROBERT  KULIGA

PRZEDSIĘBIORCA I INWESTOR

Wiceprezes Zarządu oraz Lider Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. W Stowarzyszeniu od początku jego istnienia, aktywnie zaangażowany w budowanie struktur lokalnych i ogólnopolskich. Przedsiębiorca, inwestor, prelegent, autor publikacji na temat projektowania wnętrz i rynku nieruchomości na wynajem. Współzałożyciel klubu inwestycyjnego Investime.

Ekspert w obszarach: remontów mieszkań na wynajem, najmu w tym najmu na pokoje, projektowania wnętrz i home stagingu, a także maksymalizacji przychodów z najmu. Realizuje również inwestycje mieszkaniowe na tzw. szybką sprzedaż oraz butikowe projekty deweloperskie.

MAMY WIĘCEJ TAKICH MATERIAŁÓW

Obecnie na Platformie Akademii dostępnych jest PONAD 260 MATERIAŁÓW VIDEO i każdego miesiąca dochodzą nowości. Średnio kilka w tygodniu.

Po zalogowaniu dajemy Ci dostęp do kilku materiałów o łącznej wartości ponad 1000 pln. Z jednego z nich między innymi dowiesz się o 9 kluczowych składnikach pomagających zbudować relacje biznesowe. Z kolejnego dowiesz się o dość kosztownych błędach w najmie długoterminowym i jak ich unikać.

Przygotuj się na najbliższy czas, bo zdecydowanie warto. Zdobywaj wiedzę i wdrażaj ją w swoim biznesie. Wiemy z doświadczenia, że to sprawdzony sposób na osiągnięcie sukcesu!

Mamy dla Ciebie PREZENT o wartości 699 pln
? Odbierz go w swoim panelu Studenta! ?

OPINIE STUDENTÓW AKADEMII

"Ja aktualnie dowiedziałem się sporo jak zabezpieczyć umowy najmu, jakie są ciekawe metody pozyskania nieruchomości. Z niecierpliwością czekam na kolejne materiały."

Łukasz Orlicki

"Jestem bardzo zadowolona z Akademii Mieszkanicznika, ogrom wiedzy, praktyczne porady, można korzystać kiedy mam czas i ochotę. Polecam!"

Katarzyna Grzyb

? "Bardzo dobry projekt, umożliwia uzyskiwanie wiedzy nie tylko na lokalnych spotkaniach. " ?

Michał Pawłowski

? Obejrzałem kilka darmowych materiałów z Akademii Mieszkanicznika. Bardzo wartościowe treści. Polecam. ?

Marek Kozłowski

Ogromna wiedza prowadzących...

? Super inicjatywa, super wykonanie. Bardzo praktyczne rady ułatwiające rozpoczęcie przygody z wynajmem. Ogromna wiedza prowadzących wykłady. ?

Paweł Walczak

? Dobrze, że są opisane/wyjaśnione podstawowe zagadnienia w najmie. Brawa również za szybką reakcję/porady/wsparcie po pojawieniu się epidemii. ?

Iwona

MASZ PYTANIA, NAPISZ DO NAS
akademia@mieszkanicznik.org.pl

MASZ PYTANIA,
NAPISZ DO NAS
akademia@mieszkanicznik.org.pl

X