0
  • Brak produktów w koszyku.

CZAS TRWANIA 367 MINUT

Wspólnie z Ekspertami Mieszkanicznika edukujemy za pomocą webinarów i szkoleń lokalnych oraz informujemy na bieżąco jak radzić sobie z biznesem nieruchomości w obecnie ciężkich sytuacjach

ROBERT  KULIGA

PRZEDSIĘBIORCA I INWESTOR

Wiceprezes Zarządu oraz Lider Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. W Stowarzyszeniu od początku jego istnienia, aktywnie zaangażowany w budowanie struktur lokalnych i ogólnopolskich. Przedsiębiorca, inwestor, prelegent, autor publikacji na temat projektowania wnętrz i rynku nieruchomości na wynajem. Współzałożyciel klubu inwestycyjnego Investime.

Ekspert w obszarach: remontów mieszkań na wynajem, najmu w tym najmu na pokoje, projektowania wnętrz i home stagingu, a także maksymalizacji przychodów z najmu. Realizuje również inwestycje mieszkaniowe na tzw. szybką sprzedaż oraz butikowe projekty deweloperskie.

Ekspert od najmu długoterminowego

Zajmuje się swoimi mieszkaniami na wynajem od 8 lat, wcześniej przez kilka lat praktykowała bycie najemcą.

Z wykształcenia socjolog i filolog, zajmowała się kontaktami Stowarzyszenia z instytucjami naukowymi, samorządowymi i innymi organizacjami pozarządowymi. Regularnie pisze artykuły dotyczące rynku najmu.

MAMY WIĘCEJ TAKICH MATERIAŁÓW

Obecnie na Platformie Akademii dostępnych jest PONAD 260 MATERIAŁÓW VIDEO i każdego miesiąca dochodzą nowości. Średnio kilka w tygodniu.

Po zalogowaniu dajemy Ci dostęp do kilku materiałów o łącznej wartości ponad 1000 pln. Z jednego z nich między innymi dowiesz się o 9 kluczowych składnikach pomagających zbudować relacje biznesowe. Z kolejnego dowiesz się o dość kosztownych błędach w najmie długoterminowym i jak ich unikać.

Przygotuj się na najbliższy czas, bo zdecydowanie warto. Zdobywaj wiedzę i wdrażaj ją w swoim biznesie. Wiemy z doświadczenia, że to sprawdzony sposób na osiągnięcie sukcesu!

Mamy dla Ciebie PREZENT o wartości 699 pln
? Odbierz go w swoim panelu Studenta! ?

OPINIE STUDENTÓW AKADEMII

"Dzięki wykładom, warsztatom i wielu niesamowitym osobom z branży w jednym miejscu zyskałem wiedzę, kontakty i potrzebne wsparcie w trudnych momentach. Była to najlepsza decyzja i najszybszy start w budowanie wolności finansowej i bezpiecznych dochodów.”

MICHAŁ

„Wyobraź sobie, że dzięki Mieszkanicznikowi, zaczynając od zera, już po kilku szkoleniach jesteś dla niektórych mędrcem, a po roku doświadczonym i pewnym siebie inwestorem, będąc z nami kilka lat... stajesz się swego rodzaju wykładowcą."

KAROL

"Ja aktualnie dowiedziałem się sporo jak zabezpieczyć umowy najmu, jakie są ciekawe metody pozyskania nieruchomości. Z niecierpliwością czekam na kolejne materiały."

Łukasz Orlicki

"Jestem bardzo zadowolona z Akademii Mieszkanicznika, ogrom wiedzy, praktyczne porady, można korzystać kiedy mam czas i ochotę. Polecam!"

Katarzyna Grzyb

"Bardzo dobry projekt, umożliwia uzyskiwanie wiedzy nie tylko na lokalnych spotkaniach. "

Michał Pawłowski

"Obejrzałem kilka darmowych materiałów z Akademii Mieszkanicznika. Bardzo wartościowe treści. Polecam."

Marek Kozłowski

MASZ PYTANIA, NAPISZ DO NAS
akademia@mieszkanicznik.org.pl

MASZ PYTANIA,
NAPISZ DO NAS
akademia@mieszkanicznik.org.pl

X