0
  • Brak produktów w koszyku.

CZAS TRWANIA 94 MINUTY

Wspólnie z Ekspertami Mieszkanicznika edukujemy za pomocą webinarów i szkoleń lokalnych oraz informujemy na bieżąco jak radzić sobie z biznesem nieruchomości w obecnie ciężkich sytuacjach

MIECZYSŁAW DUTKOWSKI

Miłośnik budowania aktywów

W okresie ostatnich dwóch dekad założył 7 własnych firm. Przez długi czas zdobywał umiejętności biznesowe w praktyce. W ciągu 11 lat przeszkolił niespełna 1300 osób z zakresu edukacji finansowej, budowania aktywów, biznesu i trwałej zmiany.

Szkolił się bezpośrednio u najlepszych przedsiębiorców zarówno w Polsce, UK jak i USA. Na co dzień preferuje życie w „TU i TERAZ”.

Obecnie tworzy i zarządza Akademią Mieszkanicznika, platformą VOD na której jest praktyczna wiedza z zakresu inwestowania i zarządzania nieruchomościami. Oprócz projektów związanych z nieruchomościami posiada praktyczne doświadczenie w pracy z ludźmi w zakresie odbudowy zdrowia. Jego pasją jest produkcja muzyki elektronicznej, wyjazdy w góry i budowanie aktywów w rzeczywistym świecie.

MAMY WIĘCEJ TAKICH MATERIAŁÓW

Obecnie na Platformie Akademii dostępnych jest PONAD 260 MATERIAŁÓW VIDEO i każdego miesiąca dochodzą nowości. Średnio kilka w tygodniu.

Po zalogowaniu dajemy Ci dostęp do kilku materiałów o łącznej wartości ponad 1000 pln. Z jednego z nich możesz między innymi dowiedzieć się o tym czym jest i jak powinna wyglądać dobrze przygotowana umowa najmu okazjonalnego oraz instytucjonalnego, co w szczególności powinno się zawrzeć w takiej umowie, jak również jakie są różnice pomiędzy dwoma wskazanymi umowami.

Przygotuj się na najbliższy czas, bo zdecydowanie warto. Zdobywaj wiedzę i wdrażaj ją w swoim biznesie. Wiemy z doświadczenia, że to sprawdzony sposób na osiągnięcie sukcesu!

Mamy dla Ciebie PREZENT o wartości 699 pln
? Odbierz go w swoim panelu Studenta! ?

OPINIE STUDENTÓW AKADEMII

?"Ja aktualnie dowiedziałem się sporo jak zabezpieczyć umowy najmu, jakie są ciekawe metody pozyskania nieruchomości. Z niecierpliwością czekam na kolejne materiały."?

Łukasz Orlicki

? "Jestem bardzo zadowolona z Akademii Mieszkanicznika, ogrom wiedzy, praktyczne porady, można korzystać kiedy mam czas i ochotę. Polecam!" ?

Katarzyna Grzyb

? "Bardzo dobry projekt, umożliwia uzyskiwanie wiedzy nie tylko na lokalnych spotkaniach. " ?

Michał Pawłowski

? Obejrzałem kilka darmowych materiałów z Akademii Mieszkanicznika. Bardzo wartościowe treści. Polecam. ?

Marek Kozłowski

Ogromna wiedza prowadzących...

? Super inicjatywa, super wykonanie. Bardzo praktyczne rady ułatwiające rozpoczęcie przygody z wynajmem. Ogromna wiedza prowadzących wykłady. ?

Paweł Walczak

? Dobrze, że są opisane/wyjaśnione podstawowe zagadnienia w najmie. Brawa również za szybką reakcję/porady/wsparcie po pojawieniu się epidemii. ?

Iwona

MASZ PYTANIA, NAPISZ DO NAS
akademia@mieszkanicznik.org.pl

MASZ PYTANIA,
NAPISZ DO NAS
akademia@mieszkanicznik.org.pl

X