0
  • Brak produktów w koszyku.
Szkoła Budowania Aktywów - Akademia Mieszkanicznika

Świat wokół nas się zmienia. Najpierw pandemia, teraz wojna, znaczne podwyżki, co jeszcze nas czeka? Czy wiesz, że oficjalna inflacja w kwietniu wyniosła 12.3%.
Ludzie REALNIE tracą pieniądze! Jeśli my o siebie na zadbamy, to nikt o nas nie zadba. Z tego powodu organizowana jest Szkoła Budowania Aktywów.
Dlatego w Akademii Mieszkanicznika nie stoimy w miejscu.
Mamy zespoły ekspertów z których na co dzień korzystamy. Możesz i Ty!

Jak możesz to zrobić? Właśnie uruchomiliśmy ostatnią edycję MEGA wartościowego, 10-cio tygodniowego programu "Szkoła Budowania Aktywów".
Będziemy przez cały ten czas korzystać z wiedzy ekspertów z różnych branż jak: biznes, nieruchomości, rynek i giełda, surowce, a także waluty cyfrowe.

TEN PROGRAM JEST DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ:

  • Zbudować bezpieczny portfel inwestycyjny.
  • Zacząć inwestować z niskim wkładem finansowym.
  • Zdobyć wiedzę, a także zwiększać zyski oraz bezpieczeństwo finansowe.
  • Są na początku drogi budowania portfela aktywów.
  • Być na bieżąco z tym, co się dzieje na rynku.

Jeśli martwisz się o to co się będzie działo w najbliższej przyszłości, nie wiesz w którą stronę pójść, żeby nie stracić swoich pieniędzy, to naprawdę warto przeczytać co zawiera program Szkoły Budowania Aktywów.

Dowiedz się więcej klikając w link pod którym dowiesz się czym jest  Szkoła Budowania Aktywów organizowana przez Akademię Mieszkanicznika.

Chcesz zdobyć jeszcze więcej wiedzy? Zapraszamy na lokalne szkolenia organizowane przez Liderów Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Oceń ten wpis

Dodaj komentarz

X