• Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy na grudniowe spotkanie Mieszkaniczników w Szczecinie - temat  spotkania - Niedozwolone klauzule w umowie najmu.

Umowa najmu to umowa szczegółowo uregulowana w przepisach prawa. Możliwość dowolnego kształtowania jej treści - czyli praw i obowiązków jej stron - została mocno ograniczona. Można się z tym zgadzać lub nie, jednak zawierając umowę najmu - zarówno jako wynajmujący, jak i najemca - trzeba mieć świadomość, czego w tej umowie nie powinno być i dlaczego.
W czasie spotkania omówimy takie kwestie jak rodzaje najmu, strony umowy najmu, postanowienia nieważne oraz niedozwolone klauzule umowne. Na wypadek, gdyby w Twojej umowie znalazły się takie nieważne lub niedozwolone postanowienia, omówimy też konsekwencje, jakie wiążą się z taką sytuacją. 

PRELEGENT

Naszym prelegentem będzie: Adwokat Agata Klima-Nowak. Pomaga przedsiębiorcom i osobom prywatnym korzystnie i bezpiecznie zarządzać ich majątkiem. Zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorców, umowami dotyczącymi nieruchomości, prawem spółek, dziedziczeniem i innymi sprawami majątkowymi. Jest lokalnym partnerem Stowarzyszenia Mieszkanicznik oraz właścicielką nieruchomości na wynajem.

MIEJSCE

Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Al. Wojska Polskiego 86
70-482 Szczecin

KOSZT

Rejestracja on line do 09.12 do godz. 12.00:
Członkowie stowarzyszenia: 10 zł
Goście: 50 zł
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/wydarzenia/
Rejestracja na miejscu (jeśli będą wolne miejsca) - płatność tylko gotówką:
Członkowie stowarzyszenia: 20 zł
Goście: 100 zł
Opłatę za spotkanie można zaliczyć na poczet wpisowego jako członka przy rejestracji online w ciągu 48h po spotkaniu.

REJESTRACJA I ZAKUP BILETU

- link -
(rejestracja dotyczy również członków)

Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia należy zalogować się przez stronę https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia) i ustanowione hasło.

Jeśli nie pamiętasz hasła możesz odzyskać dostęp do konta, klikając w link: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/, następnie podaj adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez stronę https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.

Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest tylko dla osób z ważną składką!

Jeśli nie jesteś pewien czy Twoja składka jest aktualna zadzwoń: 731 400 813 lub napisz e-maila magda@mieszkanicznik.org.pl lub biuro@mieszkanicznik.org.pl

Więcej informacji na wydarzeniu na Facebooku - link -  

Zarezerwuj sobie miejsce jeszcze dziś!

Po części oficjalnej nie może zabraknąć również tej nieoficjalnej. Porozmawiać o nieruchomościach i nie tylko, z naszym prelegentem i między sobą będzie okazja na naszym integracyjnym after-party.

 

Do zobaczenia!

Bartosz Deka
Lider Oddziału w Szczecinie

szczecin@mieszkanicznik.org.pl

X