• Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy na lutowe spotkanie Stowarzyszenia Mieszkanicznik oddział w Szczecinie. Spotykamy się 10 lutego o godz. 18:00 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie  - temat spotkania - "Jak skutecznie skredytować mieszkanie na flipa i na wynajem."

O czym będzie?

Na spotkaniu poruszona będzie kwestia sytuacji kredytów hipotecznych, kierunku rozwoju rynku oraz przegląd aktualnych ofert. Paweł wyjaśni w jaki sposób zbudować zdolność kredytową i jak zakup nieruchomości może pozytywnie wpłynąć na możliwość zakupu kolejnych mieszkań. Opowie jak rozliczyć remont flipa i mieszkania pod wynajem dla banku i jak skredytować zakup mikrokawalerek.

Naszym gościem będzie: Paweł Joniak

Od 11 lat związany z branżą finansową. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji, posiadający własną sieć biur kredytowo – ubezpieczeniowych PJ Finanse (www.pj-finanse.pl) Na co dzień zajmuje się doradztwem w zakresie udzielania kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych a także ubezpieczeniami dla osób fizycznych i firm. Pasjonat w swojej pracy, potrafi poświęcić wiele czasu na porównywanie ofert kredytowych a także na poszukiwaniu nowych i jak najlepszych możliwości uzyskania finansowania. Członek Stowarzyszenia Mieszkanicznik oraz właściciel nieruchomości na wynajem. Prywatnie podróżnik i miłośnik komunikacji oraz amator jazdy na 8 kółkach.

A przed główną prelekcją: "Omówienie wyroku WSA w Poznaniu z dnia 24.10.2019 - sprawa "zdelegalizowania" gotowca inwestycyjnego, czyli jak Inspektor Nadzoru Budowlanego po donosie sąsiada zrujnował inwestycję właściciela nieruchomości zaadoptowanej pod kwatery pracownicze" przedstawi Krzysztof Kopciewicz.

Aplikant radcowski zrzeszony przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie - absolwent WPiA US kierunku prawo i administracja oraz WNEiZ w zakresie wyceny nieruchomości. Obecnie od trzech lat zatrudniony w kancelarii prawnej.

DANE LOKALIZACYJNE

DATA:  
10.02.2020 godz. 18:00

MIEJSCE:
Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Al. Wojska Polskiego 86
70-482 Szczecin

KOSZT

Rejestracja on line do 10.02 do godz. 12.00:
Członkowie stowarzyszenia: 20 zł
Goście: 100 zł

REJESTRACJA NA SPOTKANIE

Osoby spoza stowarzyszenia LINK 

Rejestracja dla członków stowarzyszenia.

  1. Zaloguj się na STRONIE MIESZKANICZNIKA (loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia)
  2. Przejdź do KALENDARZE WYDARZEŃ 
  3. Wybierz wydarzenie, które Cię interesuje
  4. Dokonaj rejestracji i opłaty.

PIERWSZE LOGOWANIE NA NOWEJ STRONIE (członkowie)

6.12.2019 aktywowaliśmy nową stronę.

Aby mieć dostęp do treści nowej strony należy ponownie ustawić hasło.
Loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia.
Hasło można ustawić po kliknięciu w link: https://mieszkanicznik.org.pl/moje-konto/lost-password/

W razie problemów z logowaniem prosimy o kontakt:
magda@mieszkanicznik.org.pl
biuro@mieszkanicznik.org.pl

Zarezerwuj sobie miejsce jeszcze dziś!

Po części oficjalnej nie może zabraknąć również tej nieoficjalnej. Porozmawiać o nieruchomościach i nie tylko, z naszym prelegentem i między sobą będzie okazja na naszym integracyjnym after-party.

Więcej informacji na wydarzeniu na Facebooku  - link -

Do zobaczenia!

Bartosz Deka
Lider Oddziału w Szczecinie
szczecin@mieszkanicznik.org.pl

X