• Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy na kwietniowe online spotkanie Mieszkaniczników w Szczecinie! Gościem spotkania będzie Hanna Milewska - Wilk.
TEMAT SPOTKANIA: "Spółdzielnie mieszkaniowe od A do Z"

O czym będzie?

Kultura korporacyjna spółdzielni mieszkaniowych może być trudna do zrozumienia. Jak i co można załatwić w spółdzielni mieszkaniowej, o co warto pytać, kto decyduje o różnych sprawach? Od Administratora i anteny zbiorczej, przez dział eksploatacji, fundusz remontowy, inspektorów, naliczenia, podzielniki do Rady i Zarządu - ekspresowo i przekrojowo o spółdzielniach mieszkaniowych.

Prelegentka:
Hanna Milewska - Wilk - analityk rynku najmu mieszkań. Mediatorka, zarządca nieruchomości, socjolog i filolog. Specjalista ds. mieszkalnictwa w Instytucie Rozwoju Miast i Regionów. Obecnie doradca w simpl.rent, także w Radzie Programowej Habitat for Humanity Polska i Społecznych Agencji Najmu. Ekspertka Laboratorium Rynku Najmu przy ThinkCo i Fundacji Rynku Najmu.

MIEJSCE

Każdy w swoim domu przed ekranem komputera. Spotkanie odbędzie się za pomocą clickmeeting - link do pokoju webinarowego wysyłamy na godzinę przed spotkaniem.

DATA

12.04.2021 godz. 18:00

KOSZT

Rejestracja online do 12.04 do godz. 16.00:
Członkowie stowarzyszenia: 0 zł
Goście: 50 zł

Rabat w wysokości 50 zł można odliczyć od wpisowego przy rejestracji online w ciągu 48h po spotkaniu.

REJESTRACJA

Link do rejestracji: http://bit.ly/Szczecin_kwiecien

Nie widzisz możliwości rejestracji? Spróbuj tak:

  1. Zaloguj się na stronie  https://bit.ly/sm-logowanie (loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia)
  2. przejdź do https://bit.ly/mieszkanicznik-kalendarz-wydarzen
  3. Wybierz wydarzenie, które Cię interesuje
  4. Dokonaj rejestracji.

Zarezerwuj sobie miejsce jeszcze dziś!

Do zobaczenia!

Bartosz Deka
Lider Oddziału w Szczecinie
szczecin@mieszkanicznik.org.pl

Dodaj komentarz

X