0
  • Brak produktów w koszyku.
mieszkanicznik Szczecin 11.09.2023 - Debata - Jak zarabiać na nieruchomościach

Serdecznie zapraszamy na wrześniową debatę - spotkanie Mieszkaniczników w Szczecinie!
TEMAT SPOTKANIA: "Jak zarabiać na nieruchomościach?"

Naszymi gośćmi będą:

- Piotr Poncyljusz - pośrednik nieruchomości
- Wojciech Kłodziński - kwatery pracownicze
- Patrick Trzaskoma - deweloper
- Dariusz Śnieżek - grunty
- Bartosz Deka - zarządca najmu

Debatę poprowadzi - Michał Kaczmarek - Dziennikarz portalu wSzczecinie.pl oraz radia Super FM. Rzecznik Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie oraz Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, zajmuje się tematami politycznymi i gospodarczymi. Z mediami i PR związany od 2010 roku.

Kilka słów o naszych gościach:

Piotr Poncyljusz - Od 28 lat działa w branży związanej z obrotem nieruchomościami. Jest właścicielem marki Inwestor Nieruchomości i CEO Grupa Inwestor Sp. z o.o. Jego firma specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami, skupem i sprzedażą nieruchomości, pośrednictwem finansowym, zarządzaniem nieruchomościami, wynajmem krótko i długoterminowym. Współpracuje na co dzień z zaufanymi specjalistami w branży. Jest jednym z pierwszych licencjonowanych pośredników w Polsce z numerem licencji 147. Aktywny inwestor w nieruchomościach, rentier, fliper. Praktyk, strateg i wizjoner otwarty na nowości.

Wojciech Kłodziński - Jest wszechstronnym przedsiębiorcą z niebywałym talentem do automatyzacji i optymalizacji. Jako założyciel Rentumi.pl, stworzył narzędzie, które stanowi przełom w zarządzaniu najmem. Prowadzi sieć w pełni zautomatyzowanych hosteli, łącząc nowoczesne technologie z tradycyjnym biznesem. Ten nieustraszony innowator nie tylko przyjmuje wyzwania, ale również aktywnie je poszukuje, zawsze dążąc do usprawnienia istniejących procesów.

Patryk Trzaskoma - Właściciel prężnie rozwijającej się szczecińskiej firmy deweloperskiej Trzaskoma Development która obecnie buduje osiedle Zielone Gumieńce składające z 28 domów jednorodzinnych. Ekspert w dziedzinie pozyskiwania, analizy oraz sprzedaży nieruchomości. Na swoim koncie ma ponad 100 ukończonych flipów oraz jedną z dużym sukcesem zakończoną inwestycję deweloperską Miodowe Zacisze. Pomaga pomnażać kapitał inwestorów wspólnie inwestując w najbardziej rentowne projekty. Zwolennik produktywności, wysokiej efektywności i ciągłego rozwoju. Prywatnie pasjonat podróży, dobrego jedzenia, sportu i technologii. Stały członek Mieszkanicznika.

Dariusz Śnieżek - Na co dzień pośrednik, który lubi otwartą przestrzeń czyli… grunty. Prowadzi własny kanał na Youtubie, gdzie w ramach projektu „Świadomy Klient” dzieli się wiedzą z zakresu nieruchomości gruntowych i wyjaśnia najważniejsze pojęcia z tym związane. Aktualnie również student ZUT na kierunku Uprawa winorośli i winiarstwo, gdzie zdobywa wykształcenie rolnicze i winiarskie.

Bartosz Deka - Aktywny inwestor, przedsiębiorca oraz Lider szczecińskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Z Mieszkanicznikiem jest od 2010 r. Współtwórca marki AKED, profesjonalnego zarządcy mieszkań na wynajem. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na co dzień pracuje w międzynarodowej korporacji. Skutecznie zarażony wirusem idei wolności finansowej swoje pozazawodowe zainteresowania związał m.in. ze światem biznesu i finansów. Jest Certyfikowanym Trenerem Biznesu oraz Mediatorem. Zajmuje się szczególnie mediacjami na rynku najmu i obrotu nieruchomościami.

O czym będą rozmawiać?

5 ekspertów z 5 różnych gałęzi nieruchomości odpowie Wam na pytanie - Jak zarabiać na nieruchomościach! Każdy z nich, mając szerokie doświadczenie na rynku nieruchomości, opowie o swoim głównym profilu działalności, wspomni o swoich początkach, zainspiruje, podpowie od czego zacząć, co jest ważne, aby osiągnąć sukces i czerpać satysfakcję z tego co się robi. To spotkanie to niebywała okazja, aby skonfrontować różne drogi i specjalizacje, to możliwość zrozumienia co jest Tobie najbliższe i w czym chciałbyś się specjalizować.;

O co na pewno zapytamy naszych Ekspertów?

  • Jak zacząć?
  • Jaki jest PRÓG WEJŚCIA w dany biznes?
  • Jakie można spotkać TRUDNOŚCI?
  • Jakie można osiągnąć STOPY ZWROTU?
  • Jakie cechy charakteru pomocne są w prowadzeniu danego profilu działalności?

Przewidujemy możliwość zadawania pytań i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa!

DATA:

11.09.2023 godz. 18:00

MIEJSCE:

Courtyard by Marriott Szczecin City
Szczecin, Brama Portowa 2

KOSZT

Członkowie Stowarzyszenia Mieszkanicznik
35 zł cena przy rejestracji do dnia 10.09 do godz. 23:59
70 zł cena przy płatności w dniu wydarzenia
Goście
97 zł cena przy rejestracji do dnia 10.09 do godz. 23:59
147 zł cena przy płatności w dniu wydarzenia
Rabat w wysokości 50 zł można odliczyć od wpisowego przy rejestracji online w ciągu 48h po spotkaniu.

Rejestracja

Link do rejestracji dla osób niezrzeszonych: https://bit.ly/Szczecin_09

Członkowie
Aby dokonać rejestracji na spotkanie prosimy zalogować się w naszym CRM: https://bit.ly/MieszkanicznikCRM
A następnie w zakładce "wydarzenia" należy wybrać rejestrację na spotkanie.
Uwaga! Być może będzie trzeba ustawić nowe hasło. Można to zrobić po kliknięciu w link "Zapomniałeś hasło?" znajdujący się na stronie logowania do systemu CRM.
Loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia.
Logowania na stronie Mieszkanicznika i w CRM są rozdzielone.

Zarezerwuj sobie miejsce jeszcze dziś!

Po części oficjalnej nie może zabraknąć Cię również na tej nieoficjalnej. Na naszym integracyjnym after-party rozmawiamy o nieruchomościach, ale nie tylko, z naszym prelegentem i między sobą.

Do zobaczenia!

Bartosz Deka
Lider Oddziału w Szczecinie
szczecin@mieszkanicznik.org.pl

---

FB: https://www.facebook.com/Mieszkanicznik.Szczecin
www: https://mieszkanicznik.org.pl/szczecin

Chcesz być na bieżąco z naszymi wydarzeniami? Zajrzyj do kalendarza Mieszkanicznika 🙂

Oceń ten wpis

Dodaj komentarz

X