0
  • Brak produktów w koszyku.

Od zeszłego roku Uczelnia ASBiRO organizuje studia podyplomowe MBA Inwestowanie w Nieruchomości. Każdy wykładowca jest praktykiem inwestowania w nieruchomości i opowiada o swoich własnych inwestycjach, doświadczeniach, sukcesach i błędach, od wynajmuj kawalerek dla studentów, poprzez budowanie osiedla 300 mieszkań, aż do postawienia 40 piętrowego wieżowca czy hotelu.

Inwestorzy na zajęciach opowiadają ‘od podszewki’ dlaczego zdecydowali się zainwestować, jak wyszukują ofert. Ile włożyli własnych pieniędzy w inwestycję, a ile pożyczył z banku. Ile kosztował ich remont i jak znaleźli ekipę remontową, jak szukali wynajmujących, czy inwestycja okazała się opłacalna itp. Jedni dzięki nieruchomościom odnieśli wielki sukces, inni niestety ponieśli porażkę i wpakowali się w tarapaty finansowe. Zarówno od jednych, jak i od drugich możemy się wiele nauczyć.

MBA Nieruchomości to 2 lata praktycznej, konkretnej wiedzy, którą zdobywasz nie tylko od wykładowców ale i od studentów, którzy również inwestują w nieruchomości. Spotkania są dwudniowe, weekendowe, raz na 3 tygodnie.

Rekrutacja trwa jeszcze tylko przez kilka dni, więcej szczegółów na:  www.asbiro.pl/studia-mba/nieruchomosci/

1/5 - (1 vote)
X