0
  • Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy,

W dniu 5 marca 2013 roku w restauracji „Znajomi Znajomych” odbyło się kolejne spotkanie Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Na spotkanie przybyło kilkadziesiąt osób. Dziękujemy Wam za tak liczne uczestnictwo.

Tematem przewodnim w tym miesiącu były lokale użytkowe. Nasz gość i prelegent Rafał Nos z firmy Lion’s House w swojej prezentacji zwrócił nam uwagę na główne różnice miedzy wynajmowaniem mieszkań i lokali użytkowych. Mogliśmy również posłuchać o specyficznych elementach umów najmu lokali, które wyróżniają je na tle umów najmu mieszkań. Rafał przedstawił również przykładowe porównanie stóp zwrotu z inwestycji w najem mieszkania, apartamentu hotelowego tzw. aparthotelu i lokali użytkowych. Temat wzbudził spore zainteresowanie, pojawiło się również sporo pytań do prowadzącego zarówno podczas jak i po prezentacji.

W załączniku znajdziecie prezentację Rafała, któremu jeszcze raz dziękuję za poświęcenie nam swojego czasu.

Na spotkaniu mówiliśmy również o bieżących sprawach Stowarzyszenia, zbliżającym się kongresie i wyborach uzupełniających do władz Stowarzyszenia, które planowane są podczas kongresu. Zachęcamy Was gorąco do zgłaszania swoich kandydatur na funkcje statutowe w Zarządzie i Komisji Rewizyjnej naszej organizacji, oraz aktywnego uczestnictwa w działalności Stowarzyszenia i cywilizowaniu rodzimego rynku najmu. Swoje zgłoszenia możecie wysyłać do Kasi na adres biuro@mieszkanicznik.org.pl

Zachęcam Was także do aktywnego udziału w przygotowaniu kolejnych spotkań warszawskich, do przedstawiania Waszych doświadczeń związanych z najmem i dzielenia się nimi z innymi Mieszkanicznikami. Swoje zgłoszenia możecie wysyłać bezpośrednio do mnie na adres robkuliga@gmail.com

Spotkanie kwietniowe odbędzie się tradycyjne w restauracji „Znajomi Znajomych” w pierwszy wtorek miesiąca czyli 2 kwietnia 2013. Serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga

Oceń ten wpis
X