• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem nieruchomości na spotkanie naszego oddziału, które odbędzie się we wtorek 26.05.2020 o godz.18:00.
Z prelekcją "Inwestycja w czasie COVID-19" wystąpi Paweł Preisner.

Spotkanie z wiadomych przyczyn po raz kolejny przyjmie formę internetowego webinaru. Chyba już wszyscy przywykliśmy do takiej formy zdobywania branżowej wiedzy 😀

O PRELEGENCIE

Paweł Preisner.

Z wykształcenia ekonomista, w deweloperce od 18 lat. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy oraz Hotelu Bacówka Radawa & SPA****, główny prelegent Zostań deweloperem – warsztaty deweloperskie. Jego inwestycje ST Tower, Zig Zak House, osiedle Strażacka są wielokrotnie wyróżniane jako perełki architektoniczne w Rzeszowie. Autor książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować”, która została wydana w październiku 2018 roku.

Nie chodzi do roboty, tylko do pracy, która jest jego pasją. Setki oddanych do użytkowania mieszkań i jeden hotel, który stanowi przysłowiową wisienkę na torcie. Masa życiowych doświadczeń tylko umocniła przekonanie, że warto się wyróżnić i pielęgnować pomysły, które wpadają do głowy.

Doświadczenie wyniesione z kilkunastu lat prowadzenia działalności, ogólnie mówiąc w nieruchomościach pozwoliły na zebranie bezmiernej ilości wiedzy, którą przedstawi podczas swojego wykładu. Każdą nieruchomość traktuje z należytym, indywidualnym podejściem i możliwością wydobycia z niej walorów, którymi będą się cieszyli nowi właściciele.

Na swoim koncie ma rekord Podkarpacia – sprzedanie całej inwestycji w 2 tygodnie.

Inwestycje dewelopera Szklane Tarasy zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami - Lider regionu, Luksusowa marka roku, Złota Villa, Budowa Roku Podkarpacia 2018 dla inwestycji ST Tower oraz Człowiek sukcesu dla Pawła Preisnera.

 O CZYM BĘDZIE SPOTKANIE?

Pandemia koronawirusa zmienia rynek mieszkaniowy i deweloperski. Sukces w obecnych czasach osiągną ci, którzy będą potrafili dostosować swoje inwestycje do nowych potrzeb rynkowych. Już teraz trzeba przewidywać, jak kształtują się oczekiwania klientów, co będzie prawdziwym hitem sprzedażowym, znać zasady współpracy z pośrednikami finansowymi i nieruchomościowymi oraz wiedzieć w jaki sposób dotrzeć do

klientów, aby nie zginąć w gąszczu ogłoszeń w sieci. Odpowiednia wiedza oraz umiejętność dywersyfikacji przychodów w czasie COVID-19 to nie tylko sposób na uchronienie się przed kryzysem, ale i szansa na skuteczną rywalizację na konkurencyjnym rynku deweloperskim.

===================================================

UWAGA! Na spotkanie obowiązują zapisy, które trwają do 26.05 do godz. 16:00!

KOSZT

Członkowie stowarzyszenia uczestniczą w spotkaniu za symboliczne 10zł. Dla osób niezrzeszonych koszt to 50 zł.

REJESTRACJA

Rejestracja dla osób spoza stowarzyszenia jest możliwa przez STRONĘ WYDARZENIA   (opłata online po kliknięciu w link = 50 zł)

Zniżka dla członków stowarzyszenia jest widoczna po zalogowaniu na stronie Mieszkanicznika  (opłata 10zł)

Aktualne zestawienie spotkań w oddziałach Mieszkanicznika jest dostępne w KALENDARZU WYDARZEŃ 

AGENDA SPOTKANIA

18:00 - 18.10 Wstęp i sprawy organizacyjne

18:10 - 20:00 Paweł Preisner

 

Pozdrawiamy,

Karolina Dąbrowska-Olczyk 
Artur Kucharzyk
Liderzy oddziału w Rzeszowie
rzeszow@mieszkanicznik.org.pl

X