• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem nieruchomości na nietypowe, bo plenerowe spotkanie naszego oddziału, które odbędzie się 22.08.2020 od godz.14:00.
Gościem naszego spotkania będzie: JAROSŁAW GULEWSKI.

Sam o sobie pisze tak: "Nieruchomości są moją największą pasją, którą realizuję od ponad 12 lat. W branży deweloperskiej realizowałem projekty od domów jednorodzinnych, lokali usługowych po zabudowę wielorodzinną i spotkałem się z wieloma możliwymi wyzwaniami jakie mogą przytrafić się podczas realizacji inwestycji. Jestem od tego, żeby zmaksymalizować Twoje zyski i pokazać Ci najkrótszą drogę od zakupu działki przez optymalne jej zabudowanie po rentowną sprzedaż lokali. Sam obecnie prowadzę trzy inwestycje na ponad 80 lokali."

Towarzyszyć mu będzie sprawczyni całego zamieszania czyli BASIA ZIEMBA. Nasza lokalna pani deweloper realizuje obecnie inwestycję deweloperską Jaspisowa Apartamenty Rzeszów.

O CZYM BĘDZIE SPOTKANIE

Jarosław Gulewski opowie o praktycznych aspektach tworzenia inwestycji deweloperskich. Basia zajmie się częścią praktyczną i oprowadzi nas po własnej inwestycji.

 UWAGA! Na spotkanie obowiązują zapisy, które trwają do 21.08, do godz. 20:00!

 REJESTRACJA

Rejestracja dla osób spoza stowarzyszenia jest możliwa przez STRONĘ WYDARZENIA link tutaj

(opłata online po kliknięciu w link = 100 zł)

Zniżka dla członków stowarzyszenia jest widoczna po zalogowaniu na stronie Mieszkanicznika (opłata online dla zalogowanych członków = 20 zł)

Aktualne zestawienie spotkań w oddziałach Mieszkanicznika jest dostępne w KALENDARZU WYDARZEŃ link tutaj

Zachęcamy do dokonywania wcześniejszej rejestracji z płatnością online, gdyż płatności dokonywane gotówką na miejscu są wyższe.

MIEJSCE

Spotkanie odbędzie się na inwestycji Jaspisowa Apartamenty Rzeszów, adres Jaspisowa 6

AGENDA SPOTKANIA

13:45 - 14:00 Rejestracja i networking

14:00 - 16:00 Jarosław Gulewski

16:00 - 17:00 Basia Ziemba

17:00 - ......... Grill i integracja

 

Pozdrawiamy,

Karolina Dąbrowska-Olczyk
Artur Kucharzyk
Liderzy oddziału w Rzeszowie

rzeszow@mieszkanicznik.org.pl

X