0
  • Brak produktów w koszyku.

Renters.pl, największa i najszybciej rozwijająca się polska firma zajmująca się zarządzaniem najmem krótkoterminowym, rozszerza swoją działalność i otwiera biuro dla Właścicieli apartamentów i domów na wynajem w Zakopanem. Zdaniem operatora rodzaj zakwaterowania i standard apartamentów stał się najważniejszym czynnikiem w maksymalizacji zysków z najmu w górach. Nie obędzie się także bez technologii i systemów ułatwiających zarządzanie satysfakcją gości z pobytów.

Renters.pl wspiera właścicieli obiektów noclegowych w zarządzaniu najmem krótkoterminowym. To jedyna polska firma, która znajduje się w globalnym rankingu największych zarządców niezmiennie od dwóch lat. Obsługują ponad 1300 apartamentów w kilkudziesięciu lokalizacjach na wybrzeżu i w największych miastach. Ich usługi są także dostępne w Zakopanem i okolicach. Renters.pl planuje rozszerzyć swoją działalność w tym regionie i uruchamia biuro sprzedaży przy ul. Kościuszki 12/1 w Zakopanem.

“Bardzo zależy nam na umocnieniu pozycji w górach. Wielu naszych właścicieli obiektów w tym regionie to klienci z poleceń, którzy wolą powierzyć doglądanie najmu komuś innemu, a sami skupiają się na planowaniu własnych wakacji. Chcą cieszyć się zyskiem z mieszkania i mieć tzw. “święty spokój”. To właściciele lokalni oraz z całej Polski. Wielu właścicieli mieszkań przebywa kilkaset kilometrów od swojego apartamentu w górach, więc niekiedy powierzenie opieki profesjonalnemu operatorowi jest jedynym rozwiązaniem. Obecnie w naszym portfolio znajduje się 25 obiektów, do końca roku chcemy podwoić ten wynik.” - mówi Kamil Krzyżanowski, prezes Renters.pl.

Także Wisła, Szczyrk, Kościelisko, Biały Dunajec i Poronin

Renters zarządza obiektami w Zakopanem oraz w Wiśle, Szczyrku, Kościelisku, Białym Dunajcu i Poroninie. Nie wykluczone, że już niebawem operator pojawi się w kolejnych lokalizacjach. Właścicielom apartamentów i domów na wynajem z Zakopanego proponują maksymalizację zysków oraz podniesienie standardów dla gości.

“Na start współpracy z właścicielem tworzymy kreatywne ogłoszenia na wszystkich najpopularniejszych portalach rezerwacyjnych oraz przygotowujemy obiekt do profesjonalnej sesji zdjęciowej – wszystko bez kosztów startowych po stronie właściciela. Nasi właściciele doceniają także całodobową infolinię dla podróżujących. Goście z kolei dodatkowe atrakcje jak kulig, rabaty na wypożyczenie nart i wiele innych. Wszystkich zainteresowanych współpracą, zapraszamy na kawę do nowego biura” - dodaje Szymon Piszczyk, przedstawiciel Renters.pl w Zakopanem.

Najlepsze opinie na Booking Renters ma z Zakopanego

“Właściciele doceniają nas za maksymalizację zysku z najmu, opinie i oceny od gości. Dzięki inteligentnym narzędziom do wyceny stawek i profesjonalnej ekspertyzie rynku zwiększamy zysk z wynajmu krótkoterminowego nawet o 50%. W 2022 r. kluczowa będzie technologia, która przyspieszyła rozwój branży w ciągu ostatnich lat. Dlatego inwestujemy w oprogramowanie do kontaktu z gośćmi oraz do wymiany informacji z personelem odpowiedzialnym za przygotowanie apartamentów. Gościom służą m.in. rozwiązania, które umożliwiają bezdotykowy i zdalny dostęp do apartamentu i informacji o nim, uproszczają proces zameldowania się, zwiększają zaangażowanie i ułatwiają zarządzanie doświadczeniem gościa. Dzięki między innymi takim rozwiązaniom osiągnęliśmy średnią ogólnokrajową opinie gości w 2021 r. na poziomie powyżej 8 gwiazdek na 10. Co ciekawe, nasz najlepiej oceniany region to właśnie Zakopane - wyjaśnia Krzyżanowski.

W portfolio Renters znajdują się także propozycje ekskluzywnych kolekcji apartamentów o najwyższym standardzie jak Renters Prestige z udogodnieniami znanymi z 5-gwiazdkowych hoteli czy kolekcja Homes & Villas w prestiżowym programie Marriott International.

 

 

Kontakt 

Radosław Milczarek; Radoslaw.milczarek@renters.pl;  tel. 48 733 500 021

Oceń ten wpis
X