• Brak produktów w koszyku.

4 kwietnia 2017 r. w Toruniu odbyło się wyjątkowe – 21. spotkanie Stowarzyszenia Właścicieli Mieszkań na Wynajem „Mieszkanicznik”. Obchodziliśmy również drugi jubileusz powstania oddziału toruńskiego. Tematem spotkania było omówienie na konkretnym przykładzie zakupu nieruchomości na wynajem ze szczególnym uwzględnieniem jednego z najtrudniejszych etapów w inwestycji - remontu. Temat okazał się niezwykle interesujący, sala została w całości zapełniona, frekwencja uczestników dopisała.

Zainwestowałeś w mieszkanie i nie wiesz co dalej? Jak przygotować się do remontu i nie zwariować? Na te i inne pytania odpowiedział nam nasz gość specjalny, inwestor i przedsiębiorca – Pan Romuald Gierszal. Pan Romuald szczegółowo zobrazował proces inwestycyjno-remontowy, na przykładzie jednego z łódzkich mieszkań. Dowiedzieliśmy się w jaki sposób należy przygotować się do remontu, jak przebiega jego proces, z jakimi technikami należy się zapoznać remontując mieszkanie oraz z jakimi kosztami powinien liczyć się każdy inwestor. Jak się okazało, szczególnie trudne wyzwanie w procesie remontowym stanowi wybór ekipy remontowej, tj. fachowców, dzięki którym zyskamy pewność, że wszystko zostanie wykonane solidnie i na czas, a my nie stracimy przy tym nerwów ani pieniędzy. Pan Gierszal przedstawił nam podstawowe zasady jakimi powinniśmy kierować się przy wyborze wykonawców. Nie zabrakło również przykładów z życia wziętych. Uczestnicy chętnie zadawali pytania naszemu ekspertowi, a każdy z nich mógł podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą związaną z procesem inwestycyjno-remontowym.

Wszystkim obecnym na wtorkowym Mieszkaniczniku serdecznie dziękujemy i już teraz możemy zaprosić Państwa na kolejne spotkanie, które odbędzie się 9. maja 2017r. Tym razem swoim doświadczeniem podzieli się z nami Pani Beata Suchodolska, a tematem majowego spotkania będzie najem krótkoterminowy.

Pozdrawiam serdecznie
Martyna Szczawińska Lider Oddziału w Toruniu

X