• Brak produktów w koszyku.

Treść od partnera:

I nadeszła wiosna! W powietrzu czuć przyrodę budzącą się do życia, a na rynku nieruchomości inwestorzy intensyfikują swoje działania. Czy Ty również szukasz mieszkania z przeznaczeniem na wynajem? Być może tak, ale nie masz na to wystarczającej ilości czasu i cały proces znalezienia nieruchomości razem z remontem chciałbyś zdelegować specjalistom? Jeżeli tak, pamiętaj, że możesz się do nas odezwać, a my postaramy się pomóc Ci znaleźć odpowiednią dla Ciebie nieruchomość na wynajem oraz pomożemy Ci ją skredytować.

Rozmawiając z inwestorami w nieruchomości zauważyliśmy, że dużym wyzwaniem jest obecnie podpisanie umowy najmu w mieszkaniu wielopokojowym. W tym celu Rupert Aleksiejuk, inwestor z Warszawy znany Ci już z poprzednich raportów, podjął się właśnie tego zagadnienia. W niniejszym raporcie przedstawia 7 praktycznych rozwiązań, które pomogą Ci podpisać umowę najmu teraz i w każdych czasach.

Pamiętaj również, że w każdym raporcie znajdziesz najświeższy, specjalnie opracowany przegląd ofert bankowych przygotowany pod okiem Ronalda Szczepankiewicza. Jeżeli myślisz o kredycie hipotecznym, koniecznie zapoznaj się z tymi informacjami lub po prostu odezwij się do nas – wspólnie wybierzemy najlepszą dla Ciebie ofertę!

Raport do pobrania pod tym linkiem.

Dodaj komentarz

X