• Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy na VIII Spotkanie Mieszkanicznika Berlin.

Rejestracji możesz dokonać klikając w poniższy link:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm?page=CiviCRM&q=civicrm%2Fevent%2Finfo&reset=1&id=345

Na najbliższym spotkaniu gościem prelegentem będzie Wojciech Orzechowski, który wystąpi z prelekcją pt. "Droga do rentierstwa".

O CZYM BĘDZIE?

Osobom aktywnie działającym na rynku nieruchomości raczej nie trzeba przedstawiać naszego prelegenta.

A dla nowych - kilka słów poniżej:
Wojciech Orzechowski to mentor i trener, od 13 lat aktywny inwestor, obecnie rentier, przedsiębiorca, z 20-letnim doświadczeniem, twórca Warsztatów Inwestowania W Nieruchomości. To człowiek o wielu pasjach, oprócz tego, że nieruchomościami zajmuje się od 10 lat prowadzi wiele innych przedsięwzięć, prowadzi blogazarabiajnanieruchomosciach.pl, gdzie publikuje wiele przydatnych informacji dotyczących inwestowania, kwestii prawnych, nowinek z rynku, jest autorem książki pt: "Zarabiaj na nieruchomościach", w której przedstawia jak w 6 lat stać się rentierem, stworzył symulator inwestowania w nieruchomości "Rentier", grę, która w praktyce pokazuje jak wyglądają mechanizmy inwestycji w rynek. a przede wszystkim z sukcesem prowadzi Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości WIWN - pokazując, że ścieżką, którą sam przeszedł może iść każdy, kto chce zmienić swoje życie na lepsze.

Wieloaspektowość jego działań przekonuje, że każdy, kto chce działać w branży nieruchomości może odnieść sukces na wielu polach - Ty też! Biznesmen, Inwestor, Deweloper i Mentor. Dzięki mądremu Inwestowaniu w Nieruchomości już w wieku 37 lat został rentierem.
Korzystając z wiedzy i osobistego wsparcia Wojciecha Orzechowskiego, już kilkuset Inwestorów zrealizowało projekty, z których każdy wygenerował zyski znacznie przekraczające zakładane cele. Każdego dnia rozwiązuje skomplikowane sprawy, a swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi. Po latach praktyki na polskim rynku opracował zabójczo skuteczną strategię Inwestowania w Nieruchomości, dzięki której grupa jego Inwestorów systematycznie osiąga rekordowe zyski.
I o tym nam opowie.

CZAS

14.11.2019
Godz. 17.30 - 20.45

KOSZT

Członkowie Stowarzyszenia Mieszkanicznik
10 EUR cena przy rejestracji do dnia 31.10.2019
15 EUR cena przy rejestracji do dnia 14.11.2019
20 EUR cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia

Goście:
15 EUR cena przy rejestracji do dnia 31.10.2019
20 EUR cena przy rejestracji do dnia 14.11.2019
25 EUR cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia

Opłata za uczestnictwo 50 zł może być zaliczone na poczet składki członkowskiej w ciągu 48h od wydarzenia

Po części oficjalnej nie może zabraknąć również tej nieoficjalnej. Porozmawiać o nieruchomościach i nie tylko, z naszym prelegentem i między sobą będzie okazja na naszym integracyjnym after-party w restauracji obok sali.

Jeśli pojawi się problem z rejestracją skontaktuj się z nami:

berlin@mieszkanicznik.org.pl tel. 539-318-464 (Magdalena Żuchowska)

Zapraszamy serdecznie
Załoga Berlińskiego Oddziału Mieszkanicznika

X