0
  • Brak produktów w koszyku.

Hanna Milewska-Wilk
Mieszkanicznik ma coraz więcej partnerów, oddziałów, członków i dzięki temu trafia w coraz więcej ciekawych miejsc i dyskusji. Już od początku września zapraszamy na spotkania, targi i konferencje!
Od prawie roku systematycznie rośnie liczba osób biorących udział w naszych spotkaniach oddziałów. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wymiany wiedzy, bo każdy rynek nieruchomości to rynek lokalny, ma swoją specyfikę i ciekawostki, które najczęściej zbiera się poprzez doświadczenie. Można się jednak sporo dowiedzieć na spotkaniach Mieszkanicznika w osiemnastu już miastach. Sprawdzajcie terminy - raz w miesiącu, w miarę stały dzień (czwarty czwartek, pierwszy wtorek), mogą się zmieniać miejsca - ze względu na coraz większą liczbę chętnych. Z tego też względu prosimy zawsze o rejestrację nieco wcześniej.
Okazją do spotkania się i rozmów będą też nadchodzące w sezonie jesiennym targi nieruchomości. W sześciu miastach Mieszkanicznik podczas targów ma swoje stoiska, można też będzie posłuchać wypowiedzi naszych lokalnych przedstawicieli: w formie wykładów lub udziału w dyskusji. Dokładne terminy i miejsca tutaj i jeszcze Gdynia - całkiem pierwsza. Podczas targów dzielimy się wiedzą: na temat najmu, inwestowania w nieruchomości, procesu zakupu i przygotowania do zamieszkania, nawet pozyskiwania finansowania. Coraz częściej nasi rozmówcy kupują swoje drugie, większe mieszkania, i zastanawiają się, czy raczej sprzedać, czy może wynająć to pierwsze. Każdy ma swoje cele i priorytety, rozmowy bywają bardzo ciekawe.
Konferencje dotyczące szeroko pojętego rynku mieszkaniowego mają również sezon jesienny. Już we wrześniu FAIN, czyli dyskusje na temat inwestowania w najem krótkoterminowy: apartamenty, condohotele, wioski wakacyjne dla zainteresowanych deweloperów i inwestorów. Początek drugiej połowy września to też bardziej lokalna konferencja dla praktyków z rynku i samorządu ?Warszawski Rynek Najmu?, a zaraz potem tematy dla badaczy z naszym udziałem, czyli ESPANET Polska. W październiku Polski Rynek Mieszkaniowy pod naszym patronatem merytorycznym i z wystąpieniem w panelu. Listopad to oczywiście nasz Kongres Mieszkanicznika, ale wstępnie już mamy zapowiedzi o dyskusjach o mieszkaniówce od strony finansowej i bardzo praktycznej: budowlano- remontowej. O tym będziemy jeszcze informować.
Serdecznie zapraszamy do dzielenia się wiedzą na spotkaniach oddziałów, na rozmowy na targach nieruchomości i do dyskusji i dokładniejszych analiz podczas konferencji. Będziemy przypominać, a potem relacjonować. Razem pokazujemy bardziej cywilizowany rynek najmu.

Oceń ten wpis
X