0
  • Brak produktów w koszyku.

W sobotę i niedzielę (15-16 września) w Expo w Łodzi odbyła się pierwsza edycja targów nieruchomości Mieszkaniowi.pl.
Jako Stowarzyszenie Mieszkanicznik jesteśmy partnerem merytorycznym Targów i bardzo nas cieszy zainteresowanie odwiedzających. Jak było?
W porównaniu do tych z Trójmiasta i Poznania może i targi w Łodzi były nieco mniejsze, ale zainteresowanych osób odwiedzających nasze stoisko było całkiem dużo. Wykłady Moniki Balińskiej, Liderki z Częstochowy, i Jacka Kusiaka - Prezesa Stowarzyszenia, odbyły się przy pełnej sali wykładowej. Nasze stoisko też było miejscem spotkań i dyskusji.
Rynek nieruchomości w Łodzi jest bardzo interesujący, ceny mieszkań i wysokość czynszów najmu pozwalają na rozpoczęcie i rozwinięcie działalności wielu inwestorom. Polityka miasta i duża skala rewitalizacji sprzyja przedsięwzięciom na skalę całych kamienic, coraz trudniej będzie rozgraniczać mieszkaniowy rynek pierwotny i wtórny.
Do poszerzania wiedzy o najmie i inwestowaniu zapraszamy na spotkaniach oddziału Mieszkanicznika w Łodzi. Warto wymieniać doświadczenia, kontakty do dobrych wykonawców i usługodawców.
Wszystkich odwiedzających nasze stoisko i słuchaczy wykładów zapraszamy na najbliższe spotkanie w innej niż dotychczas lokalizacji:
Hotel Borowiecki przy Kasprzaka 7/9,
Piątek 28 września 2018,
Od 19:00 się zbieramy, o 19.30 wykład

Oceń ten wpis
X