0
  • Brak produktów w koszyku.

Podziękowanie dla redakcji programu "Interwencja"

Dziękujemy serdecznie redakcji programu „Interwencja” emitowanym w Polsat News za to, że pomaga Stowarzyszeniu „Mieszkanicznik” nagłośnić bardzo kontrowersyjną sprawę dotyczącą nieprawnego przywłaszczenia sobie mieszkania i nielegalnego zamieszkiwania w nim od 14 lat pani Elżbiety bez zgody właściciela, bez dokumentów właśności czy też umowy najmu.

Dziękujemy redaktorom: Pani Annie Rogalskiej, Panu Michałowi Stela, Pani Irminie Brachacz za wsparcie i pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji właściciela mieszkania, który nie może odzyskać swojej własności i zmuszony jest utrzymywać dziką lokatorkę. Dziękujemy za pokazanie widzom Polsatu, do jakich kuriozalnych i nieetycznych sytuacji dochodzi w naszym kraju w świetle prawa. W ostatnim programie „Interwencja” wyemitowanym w dniu 17 grudnia br. widać wyraźnie, jak polski system sądownictwa i egzekucyjny nie radzi sobie z wyegzekwowaniem swoich wyroków i postanowień.

Dziękujemy redakcji, że razem cywilizujemy rynek mieszkaniowy w Polsce. Głęboko wierzymy, że taka współpraca przyniesie konkretne efekty w najbliższych latach.

„Od 14 lat nie mogą wejść do swojego mieszkania” – reportaż „Interwencji” z dnia 17.12.2019 r. - link

Oceń ten wpis
X