• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na szkolenie lokalne on-line z Pawłem Preisnerem, które odbędzie się 28 maja 2020 od godz. 18:00 w ramach spotkania łódzkiego oddziału Mieszkanicznika.
Prelegent: Paweł Preisner
Temat wykładu: „Od zera do dewelopera”

  • Dużo klnie, krzyczy, stawia warunki - wyznacza kierunki budownictwa w Rzeszowie.
  • Lenistwo, opieszałość brak kreatywności z tego powstają gnioty budowlane jak twierdzi.
  • Wiele wymaga od innych ale więcej od siebie.
O PRELEGENCIE

Paweł Preisner – z wykształcenia ekonomista, w deweloperce od 18 lat. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy oraz Hotelu Bacówka Radawa & SPA****, główny prelegent Zostań deweloperem – warsztaty deweloperskie. Jego inwestycje ST Tower, Zig Zak House, osiedle Strażacka są wielokrotnie wyróżniane jako perełki architektoniczne w Rzeszowie. Autor książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować”, która została wydana w październiku 2018 roku.

Nie chodzi do roboty, tylko do pracy, która jest jego pasją. Setki oddanych do użytkowania mieszkań i jeden hotel, który stanowi przysłowiową wisienkę na torcie. Masa życiowych doświadczeń tylko umocniła przekonanie, że warto się wyróżnić i pielęgnować pomysły, które wpadają do głowy.

Doświadczenie wyniesione z kilkunastu lat prowadzenia działalności, ogólnie mówiąc w nieruchomościach pozwoliły na zebranie bezmiernej ilości wiedzy, którą przedstawi podczas swojego wykładu.  Każdą nieruchomość traktuje z należytym, indywidualnym podejściem i możliwością wydobycia z niej walorów, którymi będą się cieszyli nowi właściciele.

Na swoim koncie ma rekord Podkarpacia – sprzedanie całej inwestycji w 2 tygodnie.

Inwestycje dewelopera Szklane Tarasy zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami - Lider regionu, Luksusowa marka roku, Złota Villa, Budowa Roku Podkarpacia 2018 dla inwestycji ST Tower oraz Człowiek sukcesu dla Pawła Preisnera.

Film: https://www.youtube.com/watch?v=RNSuDYHhm4A&t=2s

ZAPISY I CENA ZA SZKOLENIE

12 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line) -  CZŁONKOWIE
50 zł (cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia) - GOŚCIE

Członkowie Stowarzyszenia zainteresowani wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o przejście na stronę https://www.mieszkanicznik.org.pl/  zalogowanie się a następnie wyszukanie Wydarzenia w KALENDARZU WYDARZEŃ , zarejestrowanie się oraz płatność przelewem

Osoby nie będące członkami proszę kliknąć w link https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm%2Fevent%2Fregister&id=483&reset=1

 

Pozdrawiam,
Katarzyna I Jeremiasz Gorzędowscy
oraz Grzegorz Krajewski

Liderzy o/ Mieszkanicznik Łódź
lodz@mieszkanicznik.org.pl

X