0
 • Brak produktów w koszyku.

property inspect  - partner strategiczny SM

materiały dla Liderów

słowem wstępu

Property Inspect jest partnerem strategicznym SM.

PI to platforma = globalne oprogramowanie, które umożliwia dostarczanie szybszych, bardziej szczegółowych i dokładnych protokołów zdawczo-odbiorczych za pomocą aplikacji obsługującej systemy iOS i Android.

Firma znana jest w takich krajach jak: USA, Wielka Brytania, RPA.

W Polsce, nie mówi się jeszcze o głośno o zawodzie protokolanta odpowiednika brytyjskiego "Property Clerk" i niewiele jest wyspecjalizowanych firm, które świadczą wyłącznie usługi związane z przeprowadzaniem tego typu inspekcji nieruchomości, Property Inspect postawiła sobie za cel wzmocnienie rynku nieruchomości usprawniając procesy kontroli stanu technicznego nieruchomości i poprawy jakości pracy ludzi, którzy nimi zarządzają.

W ramach umowy pomiędzy PI a SM, zobowiązaliśmy się promować partnera strategicznego, za Waszym (Liderzy) pośrednictwem, we wszystkich oddziałach SM równolegle i w sposób ciągły podczas trwania umowy (koniec I kwartału 2024) .

Minimum, jakie SM zobowiązało się zapewnić partnerowi strategicznemu podczas szkoleń lokalnych jest:

PKT 1.

wprowadzenie (aż do odwołania) do każdej prezentacji lokalnej informacji o partnerze strategicznym

a/ slajd wprowadzający z logiem i informacją ogólną

b/ slajd z korzyściami wynikającymi z korzystania z oprogramowania

c/ film wprowadzający Warricka

Linki do przygotowanych slajdów poniżej (Prezentacja w pełnym wydaniu jest dla Was, żebyście mogli przygotować się na właściwą krótką zapowiedź Partnera oraz udzielanie podstawowych informacji o Property Inspect.

PKT 2.

umieszczenie w prezentacji sloganu: Partnerem strategicznym wspierającym realizację misji Stowarzyszenia jest Property Inspect Sp.  z o.o.

PKT. 3.

Przedstawianie w ramach prezentacji partnera informacji o partnerze podkreślających korzyści płynące z oprogramowania (poniższa lista do zapoznania się przez liderów, celem przyswojenia wiedzy, część informacji będzie zawarta w prezentacji, część na stronie partnera, do której uczestnicy spotkań lokalnych uzyskają dostęp poprzez kod QR):

 • Szczegółowy raport (zawierający dokładne zdjęcia np. sprzętu agd, czy stanu zużycia) z dnia wprowadzania się najemców jest automatycznie ładowany do systemu w dniu wyprowadzki, co pozwala w szybki sposób dokonać na zasadzie porównawczej oceny, czy lokator dokonał jakiś zniszczeń, lub nie dopełnił warunków umowy (np. poprzez nie posprzątanie lokalu)
 • W przypadku nieruchomości na sprzedaż: przeprowadzenie dokładnej inspekcji sprzedawanej nieruchomości, w celu uniknięcia konfliktu z tytułu rękojmi.
 • Szybka migracja danych i zdjęć do chmury z możliwością ukończenia raportu jeszcze będąc w nieruchomości, co pozwala na wysłanie go do najemców z prośbą o podpis w trybie natychmiastowym (lub przesłanie go do wersji desktopowej, celem jego edycji i sprawdzenia)
 • Nieograniczona ilość zdjęć i możliwość dodania do raportu video
 • Szczegółowe informacje w systemie pozwalające na określenie aktualnego stanu raportu (czy został rozpoczęty przez osobę, której został zlecony, czy został zakończony, wysłany do najemców celem podpisania, czy podpisany i zamknięty)
 • Porządkowanie informacji o danej nieruchomości (mieszkań i domów, budynków komercyjnych, hoteli, itp.), z możliwością przeglądu zarchiwizowanych raportów (o ile zostały zrobione w tym samym programie) nawet sprzed kilku lat.

Korzyści wersja skrócona:

 1. digitalizacja inspekcji nieruchomości
 2. wysoka szczegółowość raportów
 3. zminimalizowanie czasu wymagane do stworzenia raportu
 4. datowane zdjęcia
 5. ograniczenie ryzyka sporów
 6. zwiększenie efektywności zespołu
 7. możliwość pracy online
 8. automatyzacja procesów

 

Property Inspect jako narzędzie służące do:

 1. inspekcji nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych
 2. audytów budynków
 3. odbiorów deweloperskich
 4. przeglądów w ramach rękojmi
 5. cyklicznych inspekcji nieruchomości
 6. inspekcji BHP
 7. raportowania na żywo (najemca np. raportuje zarządcy o konkretnym problemie łącząc się z nim na żywo)

 

PKT. 4.

Prezentowanie podczas szkolenia VIDEO-WIZYTÓWKI Partnera (o ile sprzęt na to pozwala, alternatywnie w ramach prezentacji zachęcenie uczestników do zeskanowania kodu QR umożliwiającego dostęp do video oraz prezentacji).

PKT. 5.

Zebranie informacji o zarządcach nieruchomości, firmach zarządzających najmem, agencjach obrotu nieruchomościami, osobach / firmach chętnych do testowania i używania tej technologii w pracy, a następnie przekazanie jej do Centrali lub partnera.

 

 

W razie pytań dodatkowych związanych z funkcjonowaniem PI w SM - poproszę o mail zatytułowany "Property Inspect - pytania" i ozaczony "!" na adres: partnerzy@mieszkanicznik.org.pl   

Z góry dziękuję: Iwona Gałecka - Koordynator ds relacji i współpracy z Partnerami

materiały

PREZENTACJA - WARRICK SWIFT

WPROWADZENIE - ALICJA SKUZA

Korzystając z aplikacji Property Inspect agenci, zarządcy nieruchomości i inspektorzy (protokolanci), mogą tworzyć profesjonalne, szczegółowe raporty ze stanu nieruchomości przy sprzedaży nieruchomości, najmie krótko i długoterminowych (znane powszechnie jako protokoły zdawczo-odbiorcze), z inspekcji okresowych, przeglądów budynków, czy inspekcji związanych z kwestiami konserwacji obiektów. Property Inspect posiada szereg edytowalnych szablonów, szczególnie dla budynków mieszkalnych, oraz umożliwia tworzenie nowych, dostosowanych do potrzeb danej firmy. Żaden inny program na polskim rynku nie posiada takiego wachlarza funkcji oraz poziomu szczegółowości. To wszystko za przystępną cenę oraz bardzo łatwe w obsłudze.

Wzór Raportu

firefox_OBRQJlgz3b

artykuł

LOGA PI

Kopia Property Inspect - Prezentacja dla SM.pptx(1)

Demo w PL

manual (GB)

Masz pytania? Wypełnij formularz, a dowiesz się więcej.
Chcesz bezpłatnie przetestować aplikację? Zamów dostęp wypełniając formularz i zobacz jak sprawnie to wszystko działa.

OPIEKUN RELACJI PARTNERSKICH.

1 Step 1
Imię i nazwisko
Napisz wiadomość
0 / 1000
Zgody marketingowe
Previous
Next
X