0
  • Brak produktów w koszyku.

PARTNER STOWARZYSZENIA - Rendin.

Łączymy właścicieli i lokatorów, zapewniając im bezpieczne i wygodne warunki wynajmu. Oszczędzamy czas i pieniądze obu stronom.

Rendin to innowacyjna platforma do wynajmowania nieruchomości oraz mobilne narzędzie, które ułatwia weryfikację kandydatów na lokatorów i podpisywanie umów najmu typu standardowego, okazjonalnego i instytucjonalnego.

Właściciel nieruchomości otrzymuje od nas gwarancję rekompensaty w przypadku braku opłat za czynsz i rachunki, a lokator może wprowadzić się bez konieczności płacenia kaucji. Cały proces zarządzania nieruchomością jest wygodny i dostępny online za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub aplikacji Rendin.

Co Rendin oferuje właścicielom?

Dla właścicieli nieruchomości zapewniamy gwarancję rekompensaty w przypadku braku opłat za czynsz i media w wysokości nawet 10-krotności czynszu. Dzięki temu mogą oni uniknąć utraty dochodów w sytuacjach trudnych, takich jak zadłużenie najemcy, jego nieoczekiwana wyprowadzka, lub konieczność poszukiwania nowego lokatora (na okres do 3 miesięcy) i innych sytuacji. Rendin zapewnia także ochronę mienia, co obejmuje zabezpieczenie mebli, sprzętów i wnętrza nieruchomości w razie ewentualnych zniszczeń, celowych lub niecelowych.

Co Rendin oferuje lokatorom?

Największą korzyścią dla lokatorów jest możliwość wynajmu nieruchomości bez konieczności płacenia kaucji. Dzięki temu koszty związane z przeprowadzką do nowego mieszkania są znacznie niższe, gdyż lokator płaci jedynie czynsz za pierwszy miesiąc. Bez wsparcia Rendin musiałby opłacić co najmniej 3-krotność czynszu, obejmując czynsz za pierwszy miesiąc, kaucję i opłatę dla pośrednika. Dodatkowo, w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z wynajmem, nasi eksperci stoją do dyspozycji lokatorów przez cały okres trwania umowy najmu.

Używając formularza poniżej uzyskasz najszybszy kontakt z naszym Partnerem wraz z dostępem do dedykowanej osoby, która zajmie się Twoją sprawą.
Dodatkowo wyślemy kopię wiadomości na Twojego maila, by była utrzymana ciągłość korespondencji pomiędzy Wami. Dzięki kontaktowi przez formularz możesz uzyskać znaczne zniżki od naszego Partnera.

 

Wypełnij poniższy formularz, a zobaczysz jak sprawnie to wszystko działa.

KONTAKT Z Rendin.

This form does not exist

X