• Brak produktów w koszyku.

Spółka NAJEM OKAZJONALNY, działająca od stycznia 2017 roku, świadczy usługę wspierającą podpisywanie umów najmu okazjonalnego, z której mogą skorzystać zarówno najemcy (w przypadku, gdy nie mają adresu zabezpieczającego umowę najmu okazjonalnego), wynajmujący (w ramach skuteczniejszego zabezpieczenia swojej własności), a także biura nieruchomości (w ramach skuteczniejszego zabezpieczenia interesów swojego klienta).
Spółka NAJEM OKAZJONALNY jest właścicielem nieruchomości w Polsce, w których będzie mógł zamieszkać najemca, gdyby doszło do procedury wykonania egzekucji opróżnienia i opuszczenia lokalu mieszkalnego.
Oświadczenie, w którym Spółka wyraża zgodę na zamieszkanie najemcy w swojej nieruchomości zostaje sporządzone z podpisem notarialnie poświadczonym.
Dodatkowo właściciel nieruchomości otrzymuje od spółki GWARANCJĘ, w której spółka zobowiązuje się wypłacić właścicielowi nieruchomości karę umowną w wysokości 10 000 zł, w przypadku gdyby z winy spółki najemca nie mógł zamieszkać w żadnym lokalu należącym do spółki.
Koszt usługi dla członków Stowarzyszenia „MIESZKANICZNIK” to 315 zł brutto (w tym jest już VAT oraz koszty kuriera i notariusza). Kwota 315 zł jest stała bez względu na okres trwania umowy najmu okazjonalnego czy ilości osób podpisujących umowę.
Więcej informacji odnoście usługi i procedur do uzyskania uzyskasz wypełniając poniższy formularz.

Partner Stowarzyszenia - Najem Okazjonalny

Używając formularza poniżej uzyskasz najszybszy kontakt z naszym Partnerem wraz z dostępem do dedykowanej osoby, która zajmie się Twoją sprawą.
Dodatkowo wyślemy kopię wiadomości na Twojego maila, by była utrzymana ciągłość korespondencji pomiędzy Wami. Dzięki kontaktowi przez formularz możesz uzyskać znaczne zniżki od naszego Partnera.

 

Wypełnij poniższy formularz, a zobaczysz jak sprawnie to wszystko działa.

KONTAKT Z NAJEM OKAZJONALNY

1 Step 1
Imię i nazwisko
Napisz wiadomość
0 / 1000
Zgody marketingowe
Previous
Next
X