0
  • Brak produktów w koszyku.

Partner Stowarzyszenia
GRUPA INWESTYCYJNA KWADRAT

Jesteśmy nowoczesną agencją nieruchomości, której klientom zależy na profesjonalizmie, skuteczności i przyjaznej atmosferze współpracy. Naszą renomę potwierdzają pozytywne opinie dostępne na platformie Google. Działamy z myślą o przyspieszeniu procesu sprzedaży i maksymalizacji wartości nieruchomości.Nasza grupa jest dumna z partnerstwa z Stowarzyszeniem Mieszkanicznik, organizacją wspierającą wynajmujących w zapewnieniu bezpiecznych najmów.

Oferujemy innowacyjne rozwiązania, takie jak spacery 3D oraz efektywne kampanie promocyjne. Wykorzystujemy technikę home-stagingu, posiadając wiedzę w dziedzinie negocjacji i cen transakcyjnych. Przy tym wszystkim korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi, takich jak Matterport 3D 4K, gogle VR oraz specjalistyczne aplikacje wspierające proces sprzedaży.

Naszą agencję cechuje także zapewnienie bezpieczeństwa w procesach transakcyjnych, dzięki współpracy z zaufanymi notariuszami, radcami prawnymi oraz doradcami podatkowymi. Specjalizujemy się w obszarze nieruchomości takich jak mieszkania, działki i domy, świadcząc usługi głównie w rejonach Otwocka, Mińska Mazowieckiego, Pruszkowa oraz okolicznych gminach, takich jak Wiązowna, Celestynów, Grodzisk Mazowiecki, Piastów, Milanówek, Błonie i Dębe Wielkie. Ponadto, z sukcesem działamy również na rynku warszawskim.

Zapraszamy do kontaktu!

Używając formularza poniżej uzyskasz najszybszy kontakt z naszym Partnerem wraz z dostępem do dedykowanej osoby, która zajmie się Twoją sprawą.

Dodatkowo wyślemy kopię wiadomości na Twojego maila, by była utrzymana ciągłość korespondencji pomiędzy Wami.
Dzięki kontaktowi przez formularz nadasz bieg swojemu działaniu bez zbędnej zwłoki,

 

Wypełnij poniższy formularz, a zobaczysz jak sprawnie to wszystko działa.

KONTAKT Z GRUPĄ KWADRAT

1 Step 1
Imię i nazwisko
Napisz wiadomość
0 / 2000
Zgody marketingowe
Previous
Next
X