0
  • Brak produktów w koszyku.

Partner Stowarzyszenia

OSHS

Jesteśmy Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Home Stagerów.
Co robimy? 
  • Propagujemy home staging i nowy zawód home stagera na rynku polskim
  • Dbamy o profesjonalizm usług / weryfikujemy kwalifikacje zawodowe /
  • Wspieramy, integrujemy i rozwijamy zawodowo
  • Reprezentujemy interesy całej grupy zawodowej
Mamy 100 członków w całej
Polsce. Działamy lokalnie w 11 miastach - Bydgoszcz, Gdynia/Trójmiasto, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Toruń, Wrocław, Warszawa.Owerujemy:
1. Ekspercką wiedzę z zakresu: home stagingu, declutteringu oraz prawa.2. Prelekcje online / na żywo prowadzone przez osoby, które są ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w podanych powyżej obszarach.
Nasi Eksperci
JOANNA POPŁAWSKA - prezeska OSHS, ekspertka w zakresie home stagingu - od 8 lat edukuje oraz szkoli z zakresu podstawowego i zaawansowanego home stagingu. https://homeforme.pl/MARIA ERNST-ZBUDNIAK -  prekursorka declutteringu w Polsce od 7 lat odnosząca sukcesy na tym rynku, certyfikowana home stagerka, Członek Zwyczajny OSHS, uporządkowała przestrzeń domową i przeprowadziła proces declutteringu w ponad 200 domach i mieszkaniach. https://domowemetamorfozy.pl/mec.PAWEŁ POPŁAWSKI - ekspert z dziedziny prawa kontraktów oraz zobowiązań, prawa gospodarczego i cywilnego, w tym prawa spółek. W zakresie jego kompetencji pozostaje prawo własności intelektualnej i zwalczania nieuczciwej konkurencji. Zna zagadnienia prawne związane z wykonywaniem zawodu Home Stagera i współpracy z klientami. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie.W poszczególnych miastach mamy również ekspertów specjalizujacych się w różnych obszarach home stagingu np. wynajem na krótki termin, wynajem długoterminowy, przygotowanie na sprzedaż / wynajem nieruchomości premium, którzy mogliby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami.
Masz pytania? Wypełnij formularz, a dowiesz się więcej.
Chcesz bezpłatnie przetestować aplikację? Zamów dostęp wypełniając formularz i zobacz jak sprawnie to wszystko działa.

KONTAKT Z PARTNEREM -  OSHS

1 Step 1
Zgody marketingowe
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
X