• Brak produktów w koszyku.

Nowojorskiej oddział Stowarzyszenia Mieszkanicznik serdecznie zaprasza 18 czerwca wszystkich zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości w Polsce. Spotkanie odbędzie się w Crocovia Manor, Sala Bankietowa na 2 piętrze (196 Main Ave, Wallington, NJ 07057) i potrwa od g.15:30 (3:30) do ok.17:30 (5:30).

Na naszym pierwszym spotkaniu w roli prelegenta wystąpi pan Jacek Kusiak, Prezes Zarządu, Współzałożyciel Stowarzyszenia, Mieszkanicznik z ponad 14-letnim doświadczeniem, ekspert od umów najmu, selekcji najemców, remontów i szkoleń dotyczących inwestowania.

Temat prezentacji : Ogólne zasady funkcjonowania Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Podczas comiesięcznych spotkań każdy uczestnik będzie miał szanse poznania wartościowych ludzi, zdobycia unikalnej wiedzy i możliwości rozwoju w branży nieruchomości. Uczestnicy będą również mogli liczyć na wsparcie w rozwiązaniu problemów z nieruchomościami; zaoszczędzą dużo czasu i pieniędzy unikając typowych błędów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką. Wstęp na pierwsze spotkanie jest bezpłatny. W przyszłości spotkania Stowarzyszenia Mieszkanicznik będą bezpłatne dla wszystkich jego członków. Osoby, które nie będą w stowarzyszeniu, uiszczają opłatę na miejscu . Zachęcamy wszystkie osoby do przystąpienia do Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Członkostwo daje wiele korzyści, o których możecie dowiedzieć się na stronie www.mieszkanicznik.org.pl.

Do zobaczenia wkrótce!!!!!

Patrycja Lawnika, Liderka Oddziału w Nowym Jorku.

P.S.W celu zgłoszenia swojej obecności proszę o kontakt nowyjork@mieszkanicznik.org.pl

X