• Brak produktów w koszyku.

To już tydzień minął od naszego 2 spotkania Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem Mieszkanicznik w Nowym Jorku!!!!!!!

Ku naszemu zaskoczeniu frekwencja wzrosła o 100%...wygląda na to, że pomysł istnienia Stowarzyszenia Mieszkanicznik na amerykańskim rynku się sprawdził i możemy liczyć na zainteresowanie tutejszej Polonii. 

Organizacje polonijne wyraziły chęć współpracy a ich założycieli ucieszył fakt, że w końcu mogą liczyć naprofesjonalną pomoc w zakupie nieruchomości w Polsce. 
Gośćmi specjalnymi byli Jacek Kusiak i Paweł Czerwiński. Panowie pokonali ocean i "różnicę czasu" by spotkać z z nowojorska Polonią. Jacek Kusiak przybliżył główne założenia Stowarzyszenia a Paweł Czerwiński uczył uczestników jak szukać okazji inwestycyjnych.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 15 października 2017 r. Tym razem wiedzą podzieli się expert rynku lokalnego Janusz Gajda, który przedstawi możliwość inwestowania na rynku amerykańskim.

Serdecznie zapraszam
Patrycja Ławnicka 
Lider nowojorskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik
862-571-3129
nowyjork@mieszkanicznik.org.pl

X