0
  • Brak produktów w koszyku.

57 tysięcy złotych na pomoc dzieciom w śpiączce!

Ze względu na zbliżające się Boże Narodzenie w grudniu częściej niż w innych miesiącach myślimy bardzo ciepło o ludziach, którzy mogą potrzebować naszej pomocy. Atmosfera nadchodzących świąt niezawodnie sprawia, że jesteśmy bardziej niż zwykle czuli na cudze cierpienie.

Same uczucia to jednak nie wszystko: zdecydowanie warto nadać im realny kształt. Dlatego właśnie 12 grudnia w warszawskim Centrum Olimpijskim najsłynniejsze polskie przedsiębiorczynie oraz gwiazdy mediów, sportu i rozrywki zebrały się na corocznej uroczystej gali charytatywnej, którą już po raz piąty zorganizowała redakcja czasopisma Businesswoman & life. W czasie gali zebrano imponującą kwotę 57 tysięcy złotych, która w całości przekazana zostanie na konto Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?" i prowadzonej przez nią warszawskiej kliniki "Budzik", oferującej zaawansowaną terapię dzieciom pogrążonym w śpiączce.

Gwoździem programu gali była premiera Kalendarza Gwiazd Businesswoman & life na rok 2016. Do zdjęć, które ozdobiły jego karty, pozowały liczne wpływowe Polki: między innymi aktorki Roma Gąsiorowska, Olga Bończyk i Anna Wendzikowska (która, z typowym dla siebie urokiem, poprowadziła także całość gali), prezenterki telewizyjne Krystyna Czubówna i Jolanta Fajkowska, piosenkarki Maryla Rodowicz i Anna Wyszkoni oraz wiele innych. Nie mogło zabraknąć także samej Ewy Błaszczyk, której podobizna ozdobiła okładkę kalendarza. Obrazy wykonane na podstawie kart z kalendarza, przygotowane przez firmę Myloview , poddane zostały pod licytację (poprowadziła ją aktorka Barbara Kurdej-Szatan), w czasie której zebrano wspomnianą już kwotę 57 tysięcy złotych.

Kalendarze Gwiazd Businesswoman & life można już nabyć w salonach sieci EMPiK w całej Polsce oraz w sklepie internetowym Fundacji "Akogo?" w cenie 30 złotych. Całkowity dochód z ich sprzedaży przekazany zostanie na konto Fundacji "Akogo?" i kliniki "Budzik".

Oceń ten wpis
mieszkanicznik.org.pl
X