• Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane tematem nieruchomości, na kolejne spotkanie kieleckiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, 4 czerwca 2019 w hotelu DAL - ul. Piotrkowska 12, p.1 sala A, godz. 17:30.

Temat: "Najemca - źródło przychodu czy źródło problemu. Czyli jak radzić sobie z przepisami prawnymi?"


Naszym gościem będzie Magdalena Tylipska.
Inwestor i radca prawny od zawsze związana z nieruchomościami, deweloperką, prawem finansowym i  windykacją. Specjalistka w zakresie prawa lokalowego.
W kontekście inwestowania w kamienice oraz w poszczególne lokale mieszkalne na flipy bądź na najem, czy zakwaterowanie pracowników, opowie o prawach właścicieli lokali, prawach lokatorów, eksmisjach  z kamienic, lokalach zamiennych i odszkodowaniach  za niedostarczenie lokali socjalnych. Wyjaśni jakie błędy popełniamy w umowach najmu oraz, co się zmieniło w ustawie o ochronie praw lokatorów i czy faktycznie zmieniło się coś na gorsze. Dostrzega że, wiedza członków Mieszkanicznika w tym obszarze jest bardzo niepełna a nawet  błędna.

Jako inwestor na rynku nieruchomości osiągnęła wolność finansową mając już ponad 80 najemców. W związku z dużym popytem i konkurencją interesuje się obecnie okazjami  z trudniejszym stanem prawnym, wymagających rozwiązania na drodze sadowej problemów właścicieli jak wyjście ze współwłasności, uregulowania służebności gruntowych, przejęcie zobowiązań kredytowych pozbawienia tytułów najmu i eksmisji.


KOSZT
 • 10 zł - dla Członków Stowarzyszenia z opłaconą składką.

Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia należy zalogować się przez stronę https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia) i ustanowione hasło.
Rejestracja na spotkanie będzie dostępna w zakładce "wydarzenia"

 • Dla osób niebędących Członkami Stowarzyszenia:
  - 50 zł płacąc przelewem (link do płatności pojawi się po wypełnieniu formularza)
  - 80 zł płacąc gotówką w dniu wydarzenia
REJESTRACJA

LINK: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm%2Fevent%2Fregister&reset=1&id=239

Jeśli w ciągu 48h zdecydujesz się zostać członkiem stowarzyszenia, kwota 50 zł będzie zaliczona na poczet wpisowego. W losowaniu nagród wezmą udział osoby, które zarejestrują się do godziny 12:00 w dniu spotkania.


MIEJSCE
Spotkanie odbędzie się w Hotel DAL *** Kielce, przy ul. Piotrkowskiej 12, p. 1, sala A.


AGENDA SPOTKANIA
 • 17:30 - 17:45 Rejestracja i networking
 • 17:45 - 18:00 Wstęp i sprawy organizacyjne
 • 18:00 - 19:00 Magdalena Tylipska: "Najemca - źródło przychodu czy źródło problemu. Czyli jak radzić sobie z przepisami prawnymi?" cz. 1
 • 19:00 - 19:15 Przerwa na networking
 • 19:15 - 20:15 Magdalena Tylipska: "Najemca - źródło przychodu czy źródło problemu. Czyli jak radzić sobie z przepisami prawnymi?" cz. 2
 • 20:15 - 21:00 Zakończenie spotkania, networking, after party.

Partnerem spotkania jest Extra broker.
Firma pomagająca inwestorom w obrocie nieruchomościami, której przedstawicielem jest Daniel Cisowski

 

Zapraszam
Piotr Sokół
Lider oddziału Mieszkanicznika w Kielcach
kielce@mieszaknicznik.org.pl

X