• Brak produktów w koszyku.

Ważne! Staramy się pomagać upadającej branży wynajmu krótkoterminowego oraz osobom, które szukają wyspecjalizowanej usługi, aby przebyć kwarantannę lub np. pracują w służbach medycznych i nie chcą w tym czasie wracać do domów i narażać członków rodziny na zakażenie.

Dysponujemy szeroką bazą takich mieszkań i codziennie przybywają nowe zgłoszenia. Prosimy o kontakt, jeśli potrzebujecie Państwo takich lokali oraz o informowanie osoby, które takich lokali poszukują. Warunki wynajmu (cena oraz czas) strony ustalają między sobą.

Członkowie Stowarzyszenia Mieszkanicznik to w dużej mierze przedsiębiorcy prywatni zajmujący się dotychczas wynajem turystycznym. W obecnej sytuacji dostosowali swoje mieszkania do warunków koniecznych dla przebycia kwarantanny. Zapewniają środki ochrony przeciwwirusowej jak: okresowe ozonowanie, włączanie lamp UV i stosowanie środków wirusobójczych do dezynfekcji w toalecie, dezynfekcji powierzchni stałych oraz dezynfekcji rąk. Wielu właścicieli lokali ma również możliwość włączenia usług dodatkowych jak: robienie zakupów, odbieranie poczty, pralnia itp.

 

Jeśli szukasz mieszkania na kwarantannę, kliknij w ten link:

MIESZKANIA NA KWARANTANNĘ

 

Jeśli masz takie mieszkanie i możesz wynająć na kwarantannę - wypełnił tabelkę:

ZGŁOŚ MIESZKANIE

 

Szczegółowe informacje można uzyskać: biuro@mieszkanicznik.org.pl   lub telefonicznie: 792-460-250

Pozostajemy do dyspozycji.

X