0
  • Brak produktów w koszyku.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Lublinie. Spotykamy się 17 Listopada (czwartek) o godz. 18:00 w biurze nieruchomości MHOUSE ul. Grottgera 7/1.

Tematem naszego spotkania będzie: "Wynajem mieszkań dla cudzoziemców" Opowie nam o tym Sebastian, którego już większość zna J. Sebastian Pawul Przedsiębiorca. Prawnik. Inwestor. Trener biznesu. Sebastian prowadzi autorskie warsztaty i szkolenia związane z rynkiem nieruchomości. Jest Specjalistą w dziedzinie komunikacji interpersonalnej. Przez lata zdobył ogromne doświadczenie oraz uzyskał szereg uprawnień w wielu obszarach biznesowych. Zaczynał od założenia firm w branży marketingowej a następnie szkoleniowej. Obecnie właściciel Agencji Obrotu Nieruchomościami, wspólnik Kancelarii Prawnej specjalizującej się w nieruchomościach, udziałowiec spółek inwestycyjnych. Współzałożyciel Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem Mieszkanicznik. Partner biznesowy przedsiębiorców w kraju i za granicą. Oficjalna strona Sebastiana: www.sebastianpawul.com

PS. Jest doskonała okazja dla tych, którzy wybierają się na kongres, a także dla tych, którzy nie zdecydowali się jeszcze żeby z nami jechać. Na spotkaniu będzie dostęp do biletów w cenie niższej niż oficjalna.

PS2. Porozmawiamy o organizacji wspólnego wyjazdu – tak żeby zabrać się na kilka aut 🙂 

Agenda:
18:00 – networking i rejestracja uczestników
18:15 – powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik
18:30 – prelekcja
19:30 – networking
20:00 – after

Formularz rejestracyjny: >>> TUTAJ <<<

Opłata za uczestnictwo:
Członkowie Stowarzyszenia z opłaconą składką - 0 PLN.
Pozostali (Członkowie bez ważnej składki, nie-członkowie, goście) - 20 PLN.
Ważne: Opłata za uczestnictwo może zostać zaliczona na poczet składki członkowskiej, jeśli zarejestrujesz się jako członek Stowarzyszenia Mieszkanicznik w przeciągu 24 godzin od spotkania.

>>> FACEBOOK <<<

Damian Mąka
Lider oddziału w Lublinie
tel. 504 139 665 

Oceń ten wpis
X