0
  • Brak produktów w koszyku.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Lublinie. Spotykamy się w czwartek 11.05.2017 o godz. 18:20 w biurze nieruchomości MHOUSE ul. Grottgera 7/1.

Inwestujesz lub planujesz inwestować w nieruchomości mieszkalne, tzw. flipy Szukasz okazji inwestorskich?
Na najbliższym spotkaniu Mieszkanicznika przedstawię nowatorski i jedyny w kraju system współpracy pomiędzy inwestorami na lubelskim rynku. Dodatkowo przedstawię jedyną na rynku propozycję współpracy z biurem nieruchomości, która umożliwi Ci skupić się na tym co dla Ciebie jest najważniejsze w Twoim biznesie.

 Marek Kloc Jest praktykiem biznesu, kreatywnym inwestorem w nieruchomości, Pośrednikiem w Obrocie Nieruchomości, Prezesem Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie, twórcą, kreatorem nowoczesnego Biura Nieruchomości Mark Property, członkiem IPP Mediterranean Property – Międzynarodowego Stowarzyszenia Pośredników. Rynek nieruchomości nie ma przed nim tajemnic. Wszystkim jego działaniom przyświeca motto, że „Nie ma rzeczy niemożliwych”. W biznesie, jak i życiu prywatnym, niezmiennie kieruję się wartościami: uczciwością, konsekwencją w działaniu i kreatywnością. Stara się wyprzedzać konkurencję o krok.

Agenda:
18:20 – networking i rejestracja uczestników
18:30 – powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik
18:30 – prelekcja
19:30 – networking
20:00 – after

Formularz rejestracyjny

Opłata za uczestnictwo:
Członkowie Stowarzyszenia z opłaconą składką - 0 PLN. Pozostali (Członkowie bez ważnej składki, nie-członkowie, goście) - 20 PLN.

Ważne: Opłata za uczestnictwo może zostać zaliczona na poczet składki członkowskiej, jeśli zarejestrujesz się jako członek Stowarzyszenia Mieszkanicznik w przeciągu 24 godzin od spotkania.

>>> FACEBOOK <<<

Pozdrawiam
Damian Mąka, Lider oddziału w Lublinie
tel. 504 139 665
www.mieszkanicznik.org.pl Informacje o: Mieszkanicznik // Lublin

Oceń ten wpis
X