0
  • Brak produktów w koszyku.

Witam Wszystkich Serdecznie!

logo M-HouseZa nami trzecie już spotkanie w Lublinie, tradycyjnie dzięki uprzejmości Pani Małgorzaty Dudek spotkaliśmy się w biurze nieruchomości M-HOUSE. Za co serdecznie dziękujemy. 

Pomimo okresu wakacyjnego i ogromnych upałów frekwencja względem poprzednich spotkań zwiększyła się , co świadczy o tym, że nasz oddział rozwija się i coraz więcej osób dowiaduje się o tej znakomitej możliwości jaką są nasze comiesięczne spotkania.

zdje5

 

Naszymi gośćmi byli:
w roli prelegenta Pani Anna Bedlicka - Góźdź
oraz Prezes Stowarzyszenia Jacek Kusiak .

 

Pani Anna wykonała wspaniale swoje zadanie – w pełnym tego słowa znaczeniu. Opowiedziała nam o tajnikach tzw. Home Staging’u, czyli aranżacji wnętrz a także o tym, w jakim kierunku zmierza rynek nieruchomości w tej właśnie dziedzinie. Mieliśmy do dyspozycji wszelakie przykłady, zdjęcia i możliwość zadawania pytań, co w przypadku osoby takiej jak ta, miało pierwszorzędne znaczenie (ogromne doświadczenie i jedyne w swoim rodzaju wyczucie estetyki). Bardzo cenne okazały się wskazówki dotyczącego tego, jak dobra aranżacja wnętrza przekłada się na szybszą i przede wszystkim bardziej zyskowną sprzedaż. Dziękujemy za jedyną w swoim rodzaju prelekcje.

 

Następnie Jacek Kusiak poruszył temat idei stowarzyszenia, którego rozwój w naszym regionie wspiera w każdym możliwym momencie – za to również dziękujemy Jackowi.

 

Po wszystkim nastąpiła część nieoficjalna w pobliskiej restauracji - gdzie w miłej atmosferze, wspólnie spędziliśmy wieczór.

 

Kolejne spotkanie oczywiście w pierwszy czwartek miesiąca – 3 września 2015 r.

 

Zapraszamy!

Damian Mąka, Lider Oddziału w Lublinie

 

 

 

Oceń ten wpis
X