0
  • Brak produktów w koszyku.

Witajcie lubelscy Mieszkanicznicy!

Jak wiecie jakiś czas temu powstał w Lublinie oddział naszego stowarzyszenia, w którym obecnie nic się nie dzieje. Uważamy jednak, że jest to region bogaty w wiele możliwości zarówno w zakresie rynku najmu jak i inwestycyjnych. Dlatego też chcielibyśmy wznowić aktywność oddziału. Szkoda by było gdyby ten oddział nie istniał w Polsce, a inne miasta prężnie się rozwijały.

Szukamy osoby - lidera, która chciałaby poprowadzić lubelski oddział Mieszkanicznika. Osoba ta musi być członkiem stowarzyszenia, jednak korzystałaby z wszystkich przywilejów, które mają liderzy, jak bezpłatne członkostwo, bezpłatny udział w kongresie, bezpłatne zjazdy liderów itp. Zalet jest wiele .

Głównym zadaniem lidera regionalnego jest organizowanie raz w miesiącu spotkań dla członków i innych zainteresowanych rynkiem nieruchomości, integracja środowiska. Pomożemy wystartować, stawiać pierwsze kroki w organizacji oddziału, udostępnimy wszystkie materiały. W organizację chętnie zaangażuje się Jacek Kusiak - Prezes Stowarzyszenia, który pochodzi z okolic Lublina i często odwiedza Lublin.

Jeśli kogoś zainteresuje ta propozycja, prosimy o kontakt na biuro@mieszkanicznik.org.pl udostępnimy listę korzyści i wymagań dla lidera, aby pomóc podjąć ostateczną decyzję.

Zapraszamy!
Stowarzyszenie Mieszkanicznik

Oceń ten wpis
X